Ale kino+
Kino Mówi: Zagubieni
CYKL DOKUMENTALNY "WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD" OD 2 WRZEŚNIA W ALE KINO+

AKTUALNOŚCI

CYKL DOKUMENTALNY "WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD" OD 2 WRZEŚNIA W ALE KINO+

W kolejne niedzielne wieczory, począwszy od 2 września, ale kino+ będzie pokazywać serię 11 dokumentów „Wielkie Tajemnice Hollywood”.

Ten kanadyjski cykl to podróż po filmowych gatunkach, które budzą największe emocje: kryminałach, thrillerach, horrorach, ale też komediach sensacyjnych. Każdy odcinek cyklu bazuje na wywiadach z twórcami i przedstawia kulisy powstawania filmów.We wrześniu pokażemy:

- WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD: ZJAWISKA PARANORMALNE – premiera: niedziela 02 września, godz. 19.35

- WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD: ZABÓJCY – premiera: niedziela 09 września, godz. 19.35

- WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD: KOMEDIOWE PRZYPADKI - premiera: niedziela 16 września, godz. 19.35

- WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD: THRILLERY EROTYCZNE - premiera: niedziela 23 września, godz. 22.00


W kolejnych miesiącach zostaną pokazane także:

- Wielkie tajemnice Hollywood: Seryjni zabójcy
- Wielkie tajemnice Hollywood: Gliniarze
- Wielkie tajemnice Hollywood: Film Noir
- Wielkie tajemnice Hollywood: Szpiedzy i kłamstwa
- Wielkie tajemnice Hollywood: Zbrodnia w rodzinie
- Wielkie tajemnice Hollywood: Przyszłość jest niewiadomą
- Wielkie tajemnice Hollywood: Prywatny detektyw

SZUKAJ AKTUALNOŚCI


9 listopada 2017 r.
„Peaky Blinders” – 4. sezon serialu zaraz po światowej premierze tylko w Ale kino+

Ale kino+ zaprasza widzów na kontynuację jednego z najlepszych brytyjskich seriali kryminalnych ostatnich lat. Kanał filmowy zaprezentuje pierwszy odcinek zaledwie tydzień po jego światowej premierze, a drugi – dokładnie w dniu światowej premiery. Emisja dwóch pierwszych odcinków 4. sezonu „Peaky Blinders” została zaplanowana na 22 listopada, godz. 21:00.

22 stycznia 2016 r.
CZY TO JEST MIŁOŚĆ, CZY TO JEST… – WALENTYNKOWE TRYLOGIE W ALE KINO+

Przewrotne, dalekie od romantycznych schematów walentynki w Ale kino+ to już tradycja. W tym roku widzowie zobaczą nagradzaną na międzynarodowych festiwalach antymiłosną trylogię Ronit i Shlomiego Elkabetzów (Wziąć sobie żonę, Siedem dni, Viviane chce się rozwieść) oraz kultowe, nakręcone na przestrzeni 20 lat dzieło życia Richarda Linklatera oraz Julie Delpy i Ethana Hawke’a (Przed wschodem słońca, Przed zachodem słońca, Przed północą). Emisje filmów we wtorki od 2 do 16 lutego o 20:10 i po 22:00.

19 sierpnia 2015 r.
NOMINOWANY DO OSCARA® DOKUMENT „SÓL ZIEMI” WIMA WENDERSA TYLKO W ALE KINO+

Ale kino+ zaprasza na „Sól Ziemi”, dokument o życiu i twórczości Sebastião Salgado, wybitnego brazylijskiego artysty-fotografika. Jest to jeden z tytułów prezentowanych w ramach sierpniowego cyklu „Wim Wenders w Ale kino+”. Nominowana do Nagrody Oscara® 2015 (kategoria Najlepszy Pełnometrażowy Film Dokumentalny) „Sól Ziemi” po raz pierwszy w polskiej telewizji w poniedziałek, 31 sierpnia, o 20:10 tylko w Ale kino+.

17 czerwca 2015 r.
SERIALE KRYMINALNE „BROADCHURCH” I „DICTE” TYLKO W ALE KINO+

Lato w Ale kino+ upłynie pod znakiem premier znakomitych europejskich seriali z charyzmatycznymi kobietami w rolach głównych. Jednym z nich jest wyczekiwany brytyjski „Broadchurch” uhonorowany m.in. Nagrodą BAFTA 2014 w trzech kategoriach, w tym za najlepszy serial dramatyczny. Kolejny to duńska produkcja „Dicte”. Oba seriale zostaną pokazane po raz pierwszy w polskiej telewizji: „Dicte” w środy, od 1 lipca, o 20:10; „Broadchurch” w niedzielne wieczory, od 19 lipca. Ale kino+ pokaże dwa sezony każdego tytułu.