Ale kino+
Okupowani. Sezon 2
CYKL DOKUMENTALNY "WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD" OD 2 WRZEŚNIA W ALE KINO+

AKTUALNOŚCI

CYKL DOKUMENTALNY "WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD" OD 2 WRZEŚNIA W ALE KINO+

W kolejne niedzielne wieczory, począwszy od 2 września, ale kino+ będzie pokazywać serię 11 dokumentów „Wielkie Tajemnice Hollywood”.

Ten kanadyjski cykl to podróż po filmowych gatunkach, które budzą największe emocje: kryminałach, thrillerach, horrorach, ale też komediach sensacyjnych. Każdy odcinek cyklu bazuje na wywiadach z twórcami i przedstawia kulisy powstawania filmów.We wrześniu pokażemy:

- WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD: ZJAWISKA PARANORMALNE – premiera: niedziela 02 września, godz. 19.35

- WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD: ZABÓJCY – premiera: niedziela 09 września, godz. 19.35

- WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD: KOMEDIOWE PRZYPADKI - premiera: niedziela 16 września, godz. 19.35

- WIELKIE TAJEMNICE HOLLYWOOD: THRILLERY EROTYCZNE - premiera: niedziela 23 września, godz. 22.00


W kolejnych miesiącach zostaną pokazane także:

- Wielkie tajemnice Hollywood: Seryjni zabójcy
- Wielkie tajemnice Hollywood: Gliniarze
- Wielkie tajemnice Hollywood: Film Noir
- Wielkie tajemnice Hollywood: Szpiedzy i kłamstwa
- Wielkie tajemnice Hollywood: Zbrodnia w rodzinie
- Wielkie tajemnice Hollywood: Przyszłość jest niewiadomą
- Wielkie tajemnice Hollywood: Prywatny detektyw

SZUKAJ AKTUALNOŚCI


24 stycznia 2018 r.
„Nasza młodsza siostra”, „Don Jon” i „Opiekun” w cyklu „Kino Mówi: Uciekinierzy”. Tylko w Ale kino+

Ucieczka z kraju czy podróż w głąb siebie? W lutym Ale kino+ sprawdzi jak daleko da się uciec od własnego życia. W programie cyklu „Kino Mówi: Uciekinierzy”: niemiecki dramat „24 tygodnie” z Julią Jentsch („33 sceny z życia”) w roli głównej, prezentowana w konkursie głównym MFF w Cannes „Nasza młodsza siostra” w reżyserii Hirokazu Kore-edy, gorzka komedia „Don Jon” w której wystąpili Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson i Julianne Moore oraz nagrodzony za scenariusz na MFF w Cannes 2015 „Opiekun” z Timem Rothem w roli głównej. Premiery w każdy czwartek od 1 lutego po godzinie 20:10. Tylko w Ale kino+.

18 grudnia 2017 r.
Niepokonane kobiety w cyklu „Kino Mówi: Wojowniczki”. Tylko w Ale kino+

W rozpoczynającym nowy rok cyklu „Kino Mówi: Wojowniczki” Ale kino+ pokaże cztery filmy o kobiecej sile. Będą to: pokazywane na festiwalu w Cannes „Zabójczyni”, „Makbet” z Michaelem Fassbenderem i Marion Cotillard w rolach głównych, nominowany do Oscara® „Mustang” oraz „Tytuł do praw” oparty na głośnym dokumencie o tym samym tytule. Premiery w czwartki od 4 do 25 stycznia, o 20:10 w Ale kino+.

9 listopada 2017 r.
„Peaky Blinders” – 4. sezon serialu zaraz po światowej premierze tylko w Ale kino+

Ale kino+ zaprasza widzów na kontynuację jednego z najlepszych brytyjskich seriali kryminalnych ostatnich lat. Kanał filmowy zaprezentuje pierwszy odcinek zaledwie tydzień po jego światowej premierze, a drugi – dokładnie w dniu światowej premiery. Emisja dwóch pierwszych odcinków 4. sezonu „Peaky Blinders” została zaplanowana na 22 listopada, godz. 21:00.

22 stycznia 2016 r.
CZY TO JEST MIŁOŚĆ, CZY TO JEST… – WALENTYNKOWE TRYLOGIE W ALE KINO+

Przewrotne, dalekie od romantycznych schematów walentynki w Ale kino+ to już tradycja. W tym roku widzowie zobaczą nagradzaną na międzynarodowych festiwalach antymiłosną trylogię Ronit i Shlomiego Elkabetzów (Wziąć sobie żonę, Siedem dni, Viviane chce się rozwieść) oraz kultowe, nakręcone na przestrzeni 20 lat dzieło życia Richarda Linklatera oraz Julie Delpy i Ethana Hawke’a (Przed wschodem słońca, Przed zachodem słońca, Przed północą). Emisje filmów we wtorki od 2 do 16 lutego o 20:10 i po 22:00.