Ale kino+

Bellevue

w niedziele o 20:10

Wybierz pakiet z Ale kino+ i oglądaj! Zamów

Najbliższa
emisja:

10 czerwca
nd

Bellevue

Wstrząsający i upiorny "Bellevue" w niedzielę, od 10 czerwca, o 20:10. Tylko w Ale kino+.
 

Bellevue

serial kryminalny, Kanada, 2018

obsada: Allen Leech, Anna Paquin, Shawn Doyle

reżyseria: Adrienne Mitchell

Gwiazda "Czystej krwi", Anna Paquin, kontra tajemnice pozornie szczęśliwego miasteczka.

4.50

Głosów: 2, Suma: 9, Średnia: 4.50

Opis serialu

Historia rozgrywająca się w małym, pozornie spokojnym miasteczku. Pewnego dnia z miasta znika nastolatek, a detektyw Annie Ryder (w tej roli Anna Paquin) próbuje rozwikłać zagadkę tego zaginięcia. Osobowość kobiety zawsze kłóciła się z jej rodzinnym miastem - Annie była bezczelna i impulsywna. Zaangażowanie w nowe śledztwo odsuwa ją od rodziny. W tym samym czasie Annie spotyka tajemniczą osobę z przeszłości, która podsuwa jej niepokojące podpowiedzi.Odcinki

Odcinek 1
Znaleziono dowody zbrodni: dżinsowa kurtka, rower, ząb, zakrwawiony magazyn i telefon komórkowy, należący do szesnastoletniego Jesse'ego Sweetlanda, prawdopodobnie najlepszego hokeisty w swoim wieku w mieście.
Lokalni policjanci początkowo nie traktują zniknięcia Jesse'go zbyt poważnie, ponieważ nastolatek jest transseksualny. Twierdzą, że chłopiec po prostu uciekł z domu, jednak w tym samym czasie policja otrzymuje informację, że znany służbom mundurowym pedofil wkroczył do miasta. Annie zaczyna badać czy mężczyzna może być zaangażowany w zniknięcie nastolatka.
PREMIERA: niedziela 10 czerwca, 20:10

Odcinek 2
W dalszym śledztwie dotyczącym zniknięcia Jesse'go, Annie otrzymuje wiadomości od nieznanej osoby, która dręczyła ją zagadkami, gdy była dzieckiem. Peter odciąga Annie od prowadzenia dochodzenia tym tropem, ponieważ wie jak bardzo traumatyczne miała dzieciństwo po śmierci ojca. Obecne dowody wskazują na to, że osoba bezpośrednio zaangażowana w zaginięcie nastolatka była już przesłuchiwana. Trwają rozmowy z rówieśnikami chłopca - kolegami z klasy i drużyny hokejowej.
PREMIERA: niedziela 10 czerwca, 21:00

Odcinek 3
Przypadek zaginionego nastolatka zamienia się w dochodzenie w sprawie zabójstwa, gdy Annie odkrywa martwe ciało na brzegu jeziora. Annie zaczyna domyślać się, co było powodem śmierci nastolatka oraz przypuszcza, co stało się lata temu z Sandy Driver. Dochodzi do kłótni pomiędzy kobietą, a Peterem, który jest niezadowolony z nieposłuszeństwa Annie. Dochodzenie zaczyna mieć wpływ na życie rodzinne detektyw.
PREMIERA: niedziela 17 czerwca, 20:10

Odcinek 4
Coraz więcej dowodów wskazuje na Jeda Martina jako mordercę. Podczas gdy Peter, Brady i Virginia są pewni swojego zdania, Annie się z nimi nie zgadza, stwierdzając, że dowody są zbyt pochopne. Kobieta wciąż nie może poradzić sobie z przeświadczeniem, że morderstwo jest związane z nierozwiązaną sprawą kierowcy sprzed ponad dwudziestu lat.
PREMIERA: niedziela 17 czerwca, 21:00

Odcinek 5
Maggie przygotowuje się do pogrzebu Jessy. Wśród obsługi Maggie zauważa dwóch niezatrudnionych mężczyzn, którzy starają się wpłynąć na przebieg uroczystości. Annie decyduje się na bezpośredni kontakt z Riddlerem przez kamerę monitorującą w jej domu.
PREMIERA: niedziela 24 czerwca, 20:10

Odcinek 6
Annie jest pewna, że śmierć Jessy ma jakiś związek ze śmiercią Sandy. Przeglądając notatki swojego ojca, Annie dowiaduje się, że śmierć Sandy zbiegła się z produkcją świątecznego widowiska w szkole. Virginia znajduje lukę w niektórych zeznaniach na temat morderstwa Jessy.
PREMIERA: niedziela 24 czerwca, 21:00

Odcinek 7
Trwa ponowne przesłuchanie trójki osób, które uczestniczyły w poprzednich zeznaniach dotyczących sprawy śmierci Jessie. Tym razem jednak ich wersje szczegółowo się pokrywają. Detektywi podejrzewają, że przesłuchiwani kłamią, Annie uważa, że w morderstwo zamieszana jest osoba, która mogła być świadkiem całego zajścia.
PREMIERA: niedziela 1 lipca, 20:10

Odcinek 8
Annie odkrywa kto stoi za zaginięciem Jessie. Wydaje się, że sprawa dobiegnie końca, jednak szybko okazuje się, że gehenna jeszcze się nie skończyła. Annie i Peter muszą wspólnie znaleźć niebezpiecznego podejrzanego. Odkrywają przy tym długo skrywane tajemnice, co nie pozostanie bez konsekwencji.
PREMIERA: niedziela 1 lipca, 21:00

Pewnego dnia z miasteczka znika nastolatek, a detektyw Annie Ryder próbuje rozwikłać zagadkę tego zaginięcia...

Bellevue

Obsada

Annie Ryder
Eddie Roe
Peter Welland