facebook
Ale kino+
Broadchurch Broadchurch
SERIAL KRYMINALNY
Broadchurch

Odcinki


Sezon 2


Sezon 1


Broadchurch odc. 1

Mała nadmorska miejscowość Broadchurch, piękny lipcowy poranek. Beth i Mark Latimerowie (Jodie Whittaker i Andrew Buchan) odkrywają, że w ciągu nocy zniknął ze swojego pokoju ich młodszy syn, 11-letni Danny.


Broadchurch odc. 2

Całe Broadchurch dochodzi do siebie po szoku, jakim była wiadomość o morderstwie 11-letniego Danny'ego Latimera. Co więcej, zabójstwo ma dalsze konsekwencje - turyści w panice odwołują wakacje w tej uroczej dotąd miejscowości, a rodzice nie wypuszczają dzieci z domów, w obawie o ich bezpieczeństwo. Miasteczko jest pogrążone w smutku oraz w strachu i w niczym nie przypomina letniego kurortu.


Broadchurch odc. 3

Śledztwo trwa. Detektywom udaje się ustalić miejsce zbrodni - jest nim opuszczony domek letniskowy. Dlaczego morderca zadał sobie trud, aby przewieźć ciało Danny'ego kilka kilometrów dalej, na plażę pod klif? Pytania jeszcze bardziej się mnożą, kiedy ojciec chłopca, Mark Latimer, plącze się w zeznaniach. Nie pomaga mu także zeznanie niejakiej Susan Wright i małego Toma Millera - syna Ellie - który ostatnio spędzał sporo czasu z Danny'ym. Czego policjanci dowiedzieli się z relacji Toma?


Broadchurch odc. 4

Nocą uwagę mieszkańców Broadchurch zwraca palący się przedmiot na morzu. Okazuje się nią łódka, którą prawdopodobnie zabójca Danny'ego przewiózł jego ciało pod klif.


Broadchurch odc. 5

Policja chce zrekonstruować ostatnią noc, kiedy Danny był widziany żywy - dzięki kamerom miejskiego monitoringu wiadomo już, ze chłopiec wykradł się nocą z domu i pojechał na deskorolce na drugi koniec miasta. Z kim się spotkał? Jakie miał sekrety?


Broadchurch odc. 6

Lato przemija i nadchodzi jesień. Całe Broadchurach czuje presję z powodu wciąż nierozwiązanej sprawy zabójstwa Danny'ego Latimera.


Broadchurch odc. 7

Po ostatnich wydarzeniach detektyw Ellie Miller czuje się jeszcze bardziej osamotniona. Wraca do chatki, gdzie Danny został zamordowany. Czy znajdzie tam jakieś nowe ślady, które być może wcześniej zostały przeoczone?


Broadchurch odc. 8

Po tygodniach spekulacji, medialnej burzy i trudnego śledztwa Broadchurch poznaje tajemnicę na temat zabójstwa Danny'ego Latimera. Czy społeczność dojdzie do siebie po dramatycznych wydarzeniach, a sprawiedliwości w końcu stanie się zadość?


Emisje