alekino+ Hinterland

premiery w środy o 20:10

© Hinterland Films Ltd.

Odcinki serialu

Odcinek 1

Pastor Eurof Daniel robi porządki w kaplicy, gdy jego uwagę zwraca zakrwawiona koperta. W środku znajduje ludzkie zęby. W tym samym czasie policja wyławia ciało 60-letniej Helen Jenkins. Została zamordowana, a sprawca pozbawił ją wszystkich zębów. Czy morderstwo ma związek z przesyłką, jaką otrzymał pastor? Dlaczego ktoś wysłał mu kopertę? Komu zależało na śmierci Helen?
Premiera: środa, 5 listopada, godz. 20:10Odcinek 2

Na odległej farmie w górach zostaje znalezione ciało Alfreda Jenkinsa. Mężczyzna został przywiązany do krzesła, a morderca odciął mu ręce i nogi. Kto dokonał tak makabrycznej zbrodni? Na miejscu policja znajduje zardzewiałą harmonijkę z czasów II wojny światowej. Czy może ona stanowić ślad w sprawie?
Premiera: środa, 12 listopada, godz. 20:10Odcinek 3

Uwagę młodego chłopca, bawiącego się na polach, zwracają wrony kłębiące się wokół stracha na wróble. Okazuje się, że ptaki zostały zwabione przez ludzkie zwłoki. Trudno o identyfikację, wiadomo jednak, że jest to mężczyzna. Dlaczego morderca podrzucił ciało koło stracha na wróble? Czy chodziło o zemstę? A może jest to ostrzeżenie?
Premiera: środa, 19 listopada, godz. 20:10Odcinek 4

Na molo zostaje znalezione ciało młodej kobiety, przywiązane do jednego ze słupów. Na wietrze falują jej długie rude włosy, a oczy martwo wpatrują się w morze – przerażający widok nasuwa detektywowi Mathiasowi skojarzenia z "Narodzinami Wenus" Botticellego. Czy jest to słuszny trop? Dlaczego morderca chciał odwzorować słynny obraz? Czy policja prowadzi śledztwo w sprawie psychopaty?
Premiera: środa, 26 listopada, godz. 20:10

facebook
zamów