Ale kino+

Most Nad Sundem

Sezon 4

w niedziele o 20:10

Wybierz pakiet z Ale kino+ i oglądaj! Zamów

Najbliższa
emisja:

19 grudnia
śr | 00:45

Most nad Sundem 4

Po raz pierwszy w polskiej telewizji w niedzielę, 4 lutego, o 20:10. Tylko w Ale kino+.
 

Most nad Sundem. Sezon 4

serial kryminalny, Szwecja, Dania, Niemcy, 2018

obsada: Sarah Boberg, Sofia Helin, Thomas W. Gabrielsson, Thure Lindhardt

reżyseria: Henrik Georgsson

Okrucieństwo na okrucieństwie. Pełna nieoczywistości kryminalna intryga i nie mniej złożone relacje międzyludzkie. Czwarty, najnowszy, a zarazem ostatni sezon serialu kryminalnego "Most nad Sundem".

3.82

Głosów: 11, Suma: 42, Średnia: 3.82

Opis serialu

Akcja czwartej odsłony kryminalnego hitu rozpoczyna się blisko dwa lata po rozwikłaniu zagadki rytualnych morderstw. Na Peberholm, małej sztucznej wyspie u wybrzeży duńskiej części cieśniny Øresund, dochodzi do brutalnego zabójstwa kobiety. Ciało należy do Margrethe Thormod, dyrektor generalnej Agencji Migracyjnej w Kopenhadze, która niedawno uwikłana była w skandal deportacyjny. Henrik wspólnie ze swym duńskim kolegą Jonasem Mandrupem rozpoczyna śledztwo.

Tymczasem Saga przebywa w więzieniu dla kobiet w Ystad po tym, jak została skazana za zamordowanie swojej matki. Henrik, który odwiedza ją tak często, jak tylko może, teraz desperacko pragnie jej pomoc. Jednak tym razem Saga nie jest w stanie mu pomóc. Jak rozwiąże się ta sprawa? Czy szczególna przyjaźń dwójki bohaterów przetrwa?

Emisje

czwartek, 20 grudnia, godz. 00:45 Most nad Sundem 4

Za każdym razem, kiedy sprawa zabójstwa wydaje się coraz jaśniejsza, twórcy "Mostu nad Sundem" natychmiast coś komplikują. A za każdym razem, gdy życie bohaterów zdaje się wreszcie dawać im jakąś szansę na nowe otwarcie, coś złego na pewno musi się wydarzyć...

Most nad Sundem. Sezon 4

Obsada