Ale kino+

Most Nad Sundem

Sezon 4

w niedziele o 20:10

Wybierz pakiet z Ale kino+ i oglądaj! Zamów

Najbliższa
emisja:

4 lutego
nd

Most nad Sundem 4

Po raz pierwszy w polskiej telewizji w niedzielę, 4 lutego, o 20:10. Tylko w Ale kino+.
 

Most nad Sundem. Sezon 4

serial kryminalny, Szwecja, Dania, Niemcy, 2018

obsada: Sarah Boberg, Sofia Helin, Thomas W. Gabrielsson, Thure Lindhardt

reżyseria: Henrik Georgsson

Okrucieństwo na okrucieństwie. Pełna nieoczywistości kryminalna intryga i nie mniej złożone relacje międzyludzkie. Czwarty, najnowszy, a zarazem ostatni sezon serialu kryminalnego "Most nad Sundem".

4.29

Głosów: 7, Suma: 30, Średnia: 4.29

Opis serialu

Akcja czwartej odsłony kryminalnego hitu rozpoczyna się blisko dwa lata po rozwikłaniu zagadki rytualnych morderstw. Na Peberholm, małej sztucznej wyspie u wybrzeży duńskiej części cieśniny Øresund, dochodzi do brutalnego zabójstwa kobiety. Ciało należy do Margrethe Thormod, dyrektor generalnej Agencji Migracyjnej w Kopenhadze, która niedawno uwikłana była w skandal deportacyjny. Henrik wspólnie ze swym duńskim kolegą Jonasem Mandrupem rozpoczyna śledztwo.

Tymczasem Saga przebywa w więzieniu dla kobiet w Ystad po tym, jak została skazana za zamordowanie swojej matki. Henrik, który odwiedza ją tak często, jak tylko może, teraz desperacko pragnie jej pomoc. Jednak tym razem Saga nie jest w stanie mu pomóc. Jak rozwiąże się ta sprawa? Czy szczególna przyjaźń dwójki bohaterów przetrwa?

Za każdym razem, kiedy sprawa zabójstwa wydaje się coraz jaśniejsza, twórcy "Mostu nad Sundem" natychmiast coś komplikują. A za każdym razem, gdy życie bohaterów zdaje się wreszcie dawać im jakąś szansę na nowe otwarcie, coś złego na pewno musi się wydarzyć...

Most nad Sundem. Sezon 4

Obsada