Na granicy cienia - nowy serial w ale kino+

NA GRANICY CIENIA NA GRANICY CIENIA NA GRANICY CIENIA

NOWY BRYTYJSKI SERIAL W ALE KINO+

Ale kino+ zaprasza na emisję nowego brytyjskiego serialu kryminalnego "Na granicy cienia". W każdą środę od 21 marca do 15 kwietnia, o 20:10, ale kino+ pokaże premierowo dwa odcinki serialu.

"Na granicy cienia" (The Shadow Line, 2011) to 8-odcinkowy thriller kryminalny. Akcja osnuta jest wokół morderstwa groźnego przestępcy, który tuż przed śmiercią opuścił więzienie. Dlaczego go ułaskawiono? Komu mógł zaszkodzić? Czy zbrodnia była zemstą? Odpowiedzi szuka detektyw Jonah Gabriel. Jednak im bardziej zbliża się do rozwiązania zagadki, tym mocniej zagęszcza się wokół niego sieć intryg, a on przekonuje się, że nic nie jest jednoznaczne moralnie.

"Na granicy cienia" to serial o śledztwie prowadzonym równolegle przez policję i przestępców i o ich metodach pracy. Tytułową granicę cienia wyznacza moralność każdego z bohaterów. Pozostaje pytanie, jak daleko się posuną, zanim w końcu ją przekroczą - mówi HUGO BLICK, pomysłodawca, reżyser i scenarzysta serialu.

W roli detektywa występuje Chiwetel Ejiofor, znany m.in. z filmów "2012", "American Gangster" czy "Ludzkie dzieci". Partnerują mu Stephen Rea ("Gra pozorów") i Christopher Eccleston ("Inni", "28 dni później").


CZYTAJ BLOG FILMOWY BARTOSZA ŻURAWIECKIEGO