facebook
Ale kino+
Śledztwo na cztery ręce Śledztwo na cztery ręce
MINISERIAL KRYMINALNY
Śledztwo na cztery ręce

Odcinki

Śledztwo na cztery ręce: Tajemniczy przeciwnik odc. 1

Miniserial "Śledztwo na cztery ręce" to najnowsze adaptacje prozy Królowej Kryminału, Agathy Christie. Część pierwsza serialu (odc. 1-3) została oparta na książce "Tajemniczy przeciwnik". Była to jedna z pierwszych powieści pisarki - bohaterami są Tommy i Tuppence Beresfordowie, małżeństwo detektywów-amatorów, którzy wpadają na trop szpiegowskiej intrygi.


Śledztwo na cztery ręce: Tajemniczy przeciwnik odc. 2

Tommy i Tuppence nie ustają w prowadzeniu śledztwa w sprawie zaginionej Jane Finn. Oboje wkrótce wpadają w tarapaty, które mogę skończyć się tragicznie.


Śledztwo na cztery ręce: Tajemniczy przeciwnik odc. 3

Intryga się zacieśnia, a sprawa Jane Finn prawdopodobnie jest związana z porozumieniem jądrowym, które na dniach mają podpisać Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.


Śledztwo na cztery ręce: N czy M? odc. 1

Miniserial "Śledztwo na cztery ręce" to najnowsze adaptacje prozy Królowej Kryminału, Agathy Christie. Część druga serialu (odc. 4-6) została oparta na książce "N czy M?". Bohaterami ponownie są Tommy i Tuppence Beresfordowie, małżeństwo detektywów-amatorów.


Śledztwo na cztery ręce: N czy M? odc. 2

Tommy zostaje wplątany w szpiegowską intrygę, kiedy ma odebrać poufne informacje od jednego z agentów. Jednak wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, a małżeństwo wkrótce zostaje oddelegowane do tajnej misji - musi odnaleźć radzieckiego szpiega wśród gości hotelu Sans Souci.


Śledztwo na cztery ręce: N czy M? odc. 3

Tommy i Tuppence starają się wyedukować, który z gości hotelowych jest tajemniczym "N". Okazuje się, że każda z podejrzanych osób skrywa sekrety i nie do końca jest tym, za kogo się podaje. Kto z nich jednak jest szpiegiem współpracującym ze Związkiem Radzieckim?


Emisje