Ale kino+

TOP OF THE LAKE 2

Top of the Lake 2

Premiera w każdą środę o 20:10

play

Najbliższa
emisja:

6 września
śr

Top of the Lake 2 odc. 1

Pierwszy sezon "Top of the Lake" zdobył osiem nominacji do nagród Emmy, otrzymał trofeum za najlepsze zdjęcia.
Za sukcesem produkcji stoi reżyserka i scenarzystka Jane Campion, laureatka Oscara® za film "Fortepian".

Top of the Lake

serial kryminalny, Australia/Wielka Brytania/Stany Zjednoczone, 2017

obsada: Alice Englert, Elisabeth Moss, Gwendoline Christie, Nicole Kidman

reżyseria: Jane Campion

We wrześniu Ale kino+ zaprasza na polską premierę nowego sezonu "Top of the Lake". W rolach głównych zdobywczyni Oscara® Nicole Kidman oraz laureatka Złotego Globu za rolę Robin, gwiazda serialu "Mad Men" Elisabeth Moss. Premiera drugiego sezonu w środę, 6 września, o godzinie 20:10. Co tydzień emitowane będą dwa odcinki serialu.

4.00

Głosów: 2, Suma: 8, Średnia: 4.00

Opis serialu

Akcja tego 7-odcinkowego serialu toczy się cztery lata po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Na plaży w Sydney pojawia się niezidentyfikowane ciało dziewczyny azjatyckiego pochodzenia. Robin (Elisabeth Moss) odkrywa, że "chińska dziewczyna" nie utonęła przez przypadek, lecz została zabita. Kobieta postanawia rozpocząć śledztwo i dowiedzieć się, co tak naprawdę się wydarzyło.

Pierwszy sezon "Top of the Lake" zdobył osiem nominacji do nagród Emmy, otrzymał trofeum za najlepsze zdjęcia. Elisabeth Moss za sportretowanie policjantki Robin została nagrodzona pierwszym Złotym Globem w karierze. Według krytyków, aktorka pokazała w serialu Jane Campion nowe oblicze, zupełnie inne niż to znane z "Mad Men", który przyniósł jej międzynarodową sławę. W obsadzie drugiego sezonu znalazły się także m.in. Nicole Kidman czy znana z "Gry o tron" Gwendoline Christie. Za sukcesem produkcji stoi reżyserka i scenarzystka Jane Campion, laureatka Oscara® za film "Fortepian".

Czy to film? Czy może program telewizyjny? Jakkolwiek tego nie nazwiesz, najnowsza produkcja Jane Campion jest tak piękna i poruszająca jak nic innego do obejrzenia w tym roku.
DAVID EHRLICH, INDIEWIRE

Odcinki

Top of the Lake 2 odc. 3

Robin ma przeczucie, które może pomóc w kwestii niedopasowanych wyników DNA. Kobieta próbując nadrobić stracony czas, nieoczekiwanie staje w obliczu odroczonej sprawy z Nowej Zelandii. Sytuacja ta prowadzi do poważnych konsekwencji.

więcej

Top of the Lake 2 odc. 4

Robin kontynuuje żmudne, a mimo to bezowocne śledztwo w sprawie śmierci azjatyckiej dziewczyny. Niespodziewanie kobieta otrzymuje nowe wskazówki, które mogą jej znacznie pomóc w dalszej części dochodzenia. Tymczasem Mary obchodzi swoje 18 urodziny.

więcej

Top of the Lake 2 odc. 5

Akcja tego 7-odcinkowego serialu toczy się cztery lata po wydarzeniach z pierwszego sezonu.

więcej

Top of the Lake 2 odc. 6

Akcja tego 7-odcinkowego serialu toczy się cztery lata po wydarzeniach z pierwszego sezonu.

więcej

Top of the Lake 2 odc. 7

Akcja tego 7-odcinkowego serialu toczy się cztery lata po wydarzeniach z pierwszego sezonu.

więcej

Top of the Lake 2 odc. 1

Akcja tego 7-odcinkowego serialu toczy się cztery lata po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Na plaży w Sydney pojawia się niezidentyfikowane ciało dziewczyny azjatyckiego pochodzenia.

więcej

Top of the Lake 2 odc. 2

Robin odkrywa, że "chińska dziewczyna" nie utonęła przez przypadek, lecz została zabita. Kobieta postanawia rozpocząć śledztwo i dowiedzieć się, co tak naprawdę się wydarzyło.

więcej

"Top of the Lake 2" przeszedł już do historii – to pierwszy serial, który zaprezentowano na festiwalu filmowym w Cannes. (...) Każdy z zaprezentowanych odcinków, wyreżyserowanych przez Jane Campion i Ariela Kleimana, z łatwością dorównał poziomem walczących o Złotą Palmę tytułom. Od wielu z nich okazał się też po prostu znacznie lepszy.
MARTA BAŁAGA, ONET FILM

Obsada

Robin Griffin
Miranda Hilmarson
Julia Edwards
Mary Edwards

Wideo