facebook
Ale kino+
Uczciwa kobieta Uczciwa kobieta
SERIAL KRYMINALNY
Uczciwa kobieta

Odcinki

Uczciwa kobieta odc. 1

Trzymający w napięciu serial sensacyjno-szpiegowski "Uczciwa kobieta" przedstawia rozgrywki w walce o międzynarodowe wpływy i kobietę, która za wszelką cenę szuka sprawiedliwości. W głównej roli charyzmatycznej bizneswoman, która dąży do pokojowego porozumienia na Bliskim Wschodzie, wystepuje rewelacyjna, nagrodzona Złotym Globem 2015 Maggie Gyllenhaal.


Uczciwa kobieta odc. 2

Poszukiwania małego Kasima, który został porwany, sprawiają, że szef MI6 na Bliskim Wschodzie - Sir Hugh Hayden-Hoyle (Stephen Rea) - postanawia dowiedzieć się, kto i dlaczego mógł zabić Samira Meshala, palestyńskiego biznesmena powiązanego z Nessą.


Uczciwa kobieta odc. 3

Na polecenie szefowej MI6, Julii Walsh, sir Hugh Hayden-Hoyle (Stephen Rea) zmienia kierunek śledztwa i skupia się na osobie Nessy Stein (Maggie Gyllenhaal). Dociera do informacji, że osiem lat temu Nessa i Atika zostały porwane w Gazie.


Uczciwa kobieta odc. 4

Nathaniel Bloom, doradca Nessy (Maggie Gyllenhaal) do spraw bezpieczeństwa, podąża tropem, który być może pozwoli mu odkryć tożsamość porywaczy Kasima. Jednak Nessa, aby chronić Kasima, musi podzielić się tą informacją z wydzwaniającym do niej anonimowym mężczyzną.


Uczciwa kobieta odc. 5

Osiem lat wstecz. Sir Hayden-Hoyle (Stephen Rea) próbuje zapewnić sobie karierę, romansując z szefową MI6, Julią Walsh. Ona z kolei zawiera pakt z ambitną Moniką Chatwin, która również marzy o wysokim stanowisku w brytyjskim wywiadzie.


Uczciwa kobieta odc. 6

Izrael. Na jednym z uniwersytetów, który jest finansowany przez rodzinę Steinów, profesor informatyki odkrywa nieścisłości w rekrutacji. Okazuje się, że studentom pochodzenia arabskiego bardzo często niesłusznie odmawia się miejsca, na rzecz tych z Izraela.


Uczciwa kobieta odc. 7

Nessa (Maggie Gyllenhaal) dowiaduje się, że za podsłuchami stoi jej brat Ephra. Dochodzi do konfrontacji, w trakcie kłótni kobieta zarzuca bratu, że to przez jego nieuwagę Kasim został porwany. Do Londynu przyjeżdża ojciec Kasima, Saleh Al-Zahid, w sobie tylko znanym celu. Wpada jednak w kłopoty i dzwoni do swojego kontaktu w wywiadzie brytyjskim, z prośbą o pomoc. Tymczasem Ephra wyjawia Hayden-Hoyle'owi (Stephen Rea) nazwisko jedynej osoby, która oprócz niego wiedziała o podsłuchach.


Uczciwa kobieta odc. 8

Nessa Stein (Maggie Gyllenhaal) zdała sobie sprawę z tego, że izraelskie siły wykorzystywały imię Steinów, ich firmy i koneksje do osiągnięcia własnych politycznych i wywiadowczych celów. Nessa jest więc zdeterminowana, bardziej niż kiedykolwiek, aby doprowadzić swoją misję do końca. Za wszelka cenę chce też uwolnić Kasima z rąk porywaczy.


Uczciwa kobieta odc. 9

Sir Hayden - Hoyle (Stephen Rea) odkrywa, że Nessa (Maggie Gyllenhaal) została zmanipulowana. Wykorzystała ją do swoich celów zarówno Monika Chatwin, pracująca dla Amerykanów, jak i Jalal El Amin, wywodzący się z tej samej palestyńskiej komórki, co Atika i Al.-Zahid. Tymczasem Nessa jedzie do Hebronu, aby ratować porwanego Kasima. Jak zakończy się jej misja?


Emisje