Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Polski kanał filmowy Ale kino+

Ale kino+. Z miłości do filmu

Zobacz najnowsze filmy prosto z festiwalowych ekranów - produkcje z całego świata prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Poznaj najwybitniejsze klasyki amerykańskiego i europejskiego kina, które porwą Cię pasjonującą fabułą, a także zachwycą świetną grą aktorską. Dostępne tylko u nas kryminalne i szpiegowskie seriale przyprawią Cię o dreszczyk emocji oraz sprawią, że Twoje serce zabije szybciej. Autorskie cykle tematyczne czy inspirujące spotkania z uznanymi twórcami to wspaniała okazja do poszerzenia horyzontów i konfrontacji perspektyw.

W czwartkowym paśmie "Kino Mówi" prezentujemy najciekawsze oraz najbardziej kontrowersyjne filmy - zarówno te zrealizowane przez mistrzów kina, jak i te stworzone przez debiutantów. Wiele z nich ma w Ale kino+ swoją polską premierę.

Ale kino+ istnieje od 1999 roku i w całości nadaje w jakości HD. Filmy są wyświetlane bez reklam 7 dni w tygodniu przez 22 godziny na dobę, a w każdym z nich jest możliwość wyboru wersji językowej (lektor lub napisy do wersji oryginalnej).

Uzupełnieniem programu Ale kino+ jest strona internetowa www.alekinoplus.pl z bogatą bazą informacji o tytułach, które dotąd miały emisję na antenie (prawie 6000 opisów filmów fabularnych, dokumentalnych i krótkometrażowych). Informacje o premierach i wydarzeniach antenowych znajdziesz także na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/alekinoplus.

Ale kino+ jest dostępne na Platformie CANAL+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Łączny zasięg stacji to ponad 3,7 mln gospodarstw domowych. Producentem i nadawcą Ale kino+ jest spółka ITI Neovision S.A., operator Platformy CANAL+ i nadawca kanałów: CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ Discovery, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, Ale kino+, Planete+, kuchnia+, DOMO+, MiniMini+ oraz teleTOON+. Wszystkie nadawane w jakości HD.


Na Platformie CANAL+ Ale kino+ jest dostęne na kanałach 26 i 53 w wersji HD.Prasa o ale kino+

INNE KANAŁY


Niesamowite emocje. Codziennie.
Oferta CANAL+ to 8 kanałów premium, nieprzerywanych reklamami. Ponad 1000 premier filmów i seriali rocznie oraz ponad 2500 godzin transmisji sportowych na żywo. Największe hity filmowe i serialowe po raz pierwszy w telewizji. Nagradzane kino prosto z Hollywood i najnowsze polskie hity. Różnorodność gatunków. Najwięksi reżyserzy i aktorzy. Autorskie programy, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu (Gala Oscarowa, Gala Cezarów, MFF w Cannes). Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w jakości HD z dźwiękiem przestrzennym DD 5.1. Możliwość wyboru wersji językowej. Bogata oferta filmowa dostępna na żądanie również przez internet na urządzeniach mobilnych w serwisie nc+ GO.

Dowiesz się, czego nie wiesz
Planete+ to polski kanał dokumentalny. >

Dodaje smaku
Kuchnia+ to pierwszy polski kanał kulinarny. >

Dodaje inspiracji
Jedyny polski kanał o projektowaniu przestrzeni, w której żyjesz. >

Różne oblicza sportu.
Kanał pozwalający poznać różnorodną ofertę sportową nc+. >

Z malucha zrobi zucha
Kanał przeznaczony dla dzieci w wieku 2-6 lat. >

Włącz się do zabawy!
Stacja oferuje najlepsze programy dla dzieci w wieku szkolnym (6-12 lat). >