Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Aga

Aga

Ága
Dramat, Bułgaria, Niemcy, Francja, 2018, 110 min.
reżyseria: Milko Lazarov
obsada: Feodosia Ivanova, Mikhail Aprosimov, Sergei Egorov
Premiera w Ale kino+: 7.11.2019 r.
5.00
343
5 głosy | 43 miejsce w rankingu
Aga
© NSH Distribution

W zaśnieżonej jurcie, gdzieś na północy Jakucji, mieszkają Nanook i Sedna. Kiedy słońce chowa się za horyzontem opowiadają sobie dawne mity, które nie przystają do otaczającej ich rzeczywistości.

Na samym środku śnieżnej pustyni Nanook i Sedna żyją w zgodzie z tradycjami swoich przodków. Osamotnieni, bez żadnych sąsiadów w pobliżu, wyglądają jakby byli ostatnimi ludźmi na ziemi. Nieuchronnie ich tradycyjny styl życia zaczyna się zmieniać. Polowania są coraz trudniejsze, pogłowie otaczającej ich zwierzyny zaczyna się zmniejszać z niewytłumaczonych powodów, a lód topnieje w oczach. Chena jest ich regularnym gościem i zarazem jedynym połączeniem ze światem zewnętrznym, jak i córką Agą, która dawno temu opuściła tundrę na rzecz miasta. Kiedy zdrowie Sedny ulega pogorszeniu, Nanook wyrusza w podróż, aby odnaleźć i sprowadzić do domu ich córkę.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...