Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Akuszerka

Akuszerka

Kätilö (Midwife))
melodramat, Finlandia, Litwa, 2015, 130 min.
reżyseria: Antti J. Jokinen
obsada: Krista Kosonen, Lauri Tilkanen, Pirkka-Pekka Petelius
Premiera w Ale kino+: 18.07.2017 r.
5.00
343
5 głosy | 45 miejsce w rankingu
Akuszerka
© dystrybucja Sonovision. ALL RIGHTS RESERVED.

Kontrowersyjna i trudna miłość w czasach II wojny światowej. Film w reżyserii Anttima Jokinenema ("Oczyszczenie") na podstawie bestsellerowej powieści Katji Kettu.

Finlandia, rok 1944. Trwa wojna. Helena (Krista Kosonen) jest położną mieszkającą w małym lapońskim miasteczku. Pewnego dnia poznaje nazistowskiego oficera o niemiecko-fińskich korzeniach, Johannesa Angelhursta (Lauri Tilkanen), w którym zakochuje się do szaleństwa. Kobieta decyduje się jechać za nim do obozu, gdzie pracuje jako pielęgniarka. Między nimi wybucha namiętny romans.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...