Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Alex. Brudny glina 2

Alex. Brudny glina 2

Alex 2
Serial kryminalny, Szwecja, Wielka Brytania, 2019, 65 min.
reżyseria: Alain Darborg
obsada: Dragomir Mrsic, Maximilian Alonso Mrsic, Rakel Wärmländer
Premiera w Ale kino+: 15.12.2019 r.
5.00
343
5 głosy | 25 miejsce w rankingu
Alex. Brudny glina 2
© 2015 About Premium Content

Świat Alexa się całkowicie rozpadł. Zapłacił wysoką cenę za uratowanie syna przed mafią, opuściła go żona oraz siedzi w więzieniu za zabicie policjanta. Jak potoczą się dalsze losy byłego policjanta?

Przetrwanie w więzieniu o zaostrzonym rygorze nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza jeśli wszyscy wiedzą, że w poprzednim życiu byłeś gliną. Jedyną szansą na przeżycie dla Alexa jest dołączenie się do jednego z gangów. Jednak kiedy jego była policyjna partnerka Frida proponuje mu skrócenie wyroku w zamian za stanie się tajnym informatorem, w mężczyźnie zaczyna kiełkować nadzieja. Jego rodzina go potrzebuje. Simon, syn Alexa, zaczął podążać w życiu niewłaściwą ścieżką, ale ojciec wierzy, że chłopak wciąż ma szansę na odkupienie. Alex zostaje ponownie poddany ciężkiej próbie, a niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...