Ale kino+
alekino+
Film. Alex. Brudny glina

Alex. Brudny glina

Alex
serial kryminalny, Szwecja, 2017, 50 min. 16
reżyseria: Dragomir Mrsic, Rakel Wärmländer

Premiera w Ale kino+: 24.11.2019 r.
343
Najbliższe emisje:
20:10
niedziela8 grudnia
21:00
niedziela8 grudnia
22:05
środa11 grudnia
Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się to udało, będzie musiał ubrudzić się jeszcze bardziej.

Czy przestrzegasz zasad? A może jesteś gotów złamać je dla większego dobra, podobnie jak Alex? Mężczyzna jest policjantem, który poprzez niewielkie przysługi dla mafii, stara się utrzymać spokój na ulicach. Powoli jednak te "uprzejmości" zamieniają się w czynną korupcję, a dobro ogółu staje się wymówką.

Kiedy partner Aleksa ginie w podejrzanych okolicznościach, kłamstwa policjanta wychodzą na jaw i niszczą jego rodzinę. Jego przełożony wykorzystuje okazję, by go dorwać mu się do skóry. Alex wprawdzie próbuje zerwać więzy z mafią, ale jest już za późno. Jego dawni "przyjaciele" porywają mu syna i chcą zmusić do ostatniej przysługi. Gdy wszyscy i wszystko zwraca się przeciwko niemu, Alex postanawia stoczyć walkę, której nie może wygrać.


ALE KINO+ POLECA

09.05
PIĄTEK6 grudnia
Coincoin i Nieludzie: odc. 2
Coincoin i Nieludzie

Quinquin jest znany pod pseudonimem Coincoin. Mieszka w miasteczku, którego spokój…

04.20
PIĄTEK6 grudnia
Nielegalni: odc. 9
Nielegalni

Konrad Wolski, szef elitarnej komórki polskiego wywiadu, dowiaduje się o planie…

05.10
PIĄTEK6 grudnia
Nielegalni: odc. 10
Nielegalni

Konrad Wolski, szef elitarnej komórki polskiego wywiadu, dowiaduje się o planie…SERIALE

Alex. Brudny glina 2

Świat Alexa się całkowicie rozpadł. Zapłacił wysoką cenę za uratowanie syna przed mafią, opuściła go żona oraz siedzi w więzieniu za zabicie policjanta. Jak potoczą się dalsze losy byłego policjanta? Przetrwanie w więzieniu o zaostrzonym rygorze nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza jeśli wszyscy wiedzą, że w poprzednim życiu byłeś gliną...


Purpurowe rzeki

Serial na podstawie bestsellerowej powieści Jeana-Christophe Grangé, który brał czynny udział w tworzeniu ekranizacji. Wciągający thriller przedstawiający makabryczny świat pełen straszliwych zbrodni i wstrząsających rytuałów. Detektyw Pierre Niémans i jego nowa partnerka Camille Delauney prowadzą śledztwo w sprawie dziwnych zbrodni...