Ale kino+
alekino+
Film. Alex. Brudny glina

Alex. Brudny glina

Alex
serial kryminalny, Szwecja, 2017, 50 min. 16
reżyseria: Dragomir Mrsic, Rakel Wärmländer

Premiera w Ale kino+: 24.11.2019 r.
3.67
343
11 głosy | 10 miejsce w rankingu
Najbliższe emisje:
00:30
środa22 stycznia
01:30
środa22 stycznia
Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się to udało, będzie musiał ubrudzić się jeszcze bardziej.

Czy przestrzegasz zasad? A może jesteś gotów złamać je dla większego dobra, podobnie jak Alex? Mężczyzna jest policjantem, który poprzez niewielkie przysługi dla mafii, stara się utrzymać spokój na ulicach. Powoli jednak te "uprzejmości" zamieniają się w czynną korupcję, a dobro ogółu staje się wymówką.

Kiedy partner Aleksa ginie w podejrzanych okolicznościach, kłamstwa policjanta wychodzą na jaw i niszczą jego rodzinę. Jego przełożony wykorzystuje okazję, by go dorwać mu się do skóry. Alex wprawdzie próbuje zerwać więzy z mafią, ale jest już za późno. Jego dawni "przyjaciele" porywają mu syna i chcą zmusić do ostatniej przysługi. Gdy wszyscy i wszystko zwraca się przeciwko niemu, Alex postanawia stoczyć walkę, której nie może wygrać.


ALE KINO+ POLECA

20.10
NIEDZIELA19 stycznia
Cardinal: odc. 5
Cardinal

Policjant John Cardinal pracuje nad sprawą zamordowanej dziewczyny. Nie wie, że jego…

21.10
NIEDZIELA19 stycznia
Cardinal: odc. 6
Cardinal

Policjant John Cardinal pracuje nad sprawą zamordowanej dziewczyny. Nie wie, że jego…

08.00
PONIEDZIAŁEK20 stycznia
Grantchester 4: odc. 3
Grantchester 4

Serial o pastorze, który tropi przestępców, a w życiu prywatnym musi się zmierzyć z…SERIALE

Cardinal

Policjant walczy o zachowanie swojej reputacji i stanowiska w wydziale zabójstw, podczas gdy sprawa, nad którą pracuje robi się coraz bardziej skomplikowana. John Cardinal jest policjantem, który został swego czasu usunięty z wydziału zabójstw z powodu obsesji na punkcie pewnej zaginionej dziewczyny...


Wisting

Norweski detektyw William Wisting wraz z córką Line, dociekliwą dziennikarką, tropią przestępców w nadmorskim Larviku. Serial "Wisting" to kryminał oparty na serii bestsellerowych książek autorstwa Jrna Liera Horsta. Detektyw William Wisting znajduje się w najtrudniejszym momencie swojej kariery i tylko szczęśliwe życie rodzinne pozwala mu nie zwariować...