Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Alternatywne sposoby podróżowania w wakacje

Alternatywne sposoby podróżowania w wakacje


blok filmów krótkometrażowych, 25 min.

Premiera w Ale kino+: 14.08.2011 r.
5.00
343
5 głosy | 525 miejsce w rankingu
Alternatywne sposoby podróżowania w wakacje
1
2

Wszystkich zirytowanych staniem w długich korkach lub przebywaniem w dusznych przedziałach kolejowych, zapraszamy na zestaw komedii o alternatywnym sposobie podróżowania w czasie urlopu.

GRUNT TO SPOKÓJ (Runaway) - Kanada, 2009, 9 min

W DÓŁ (Down Under) Niemcy, 2009, 4'44"

TĄ STRONĄ DO GÓRY (This Way Up) - Wielka Brytania, 2008, 08:35

"Grunt to spokój" to zabawna animacja o rozpędzonym pociągu, który co rusz napotyka na różne problemy, w tym krowę. "W dół" opowiada o farmerze, który po wieczorze spędzonym w kinie na filmie o Australii, znalazł najkrótszą drogę przedostania się na wymarzony kontynent. "Tą stroną do góry" to natomiast animowana propozycja dla wszystkich, którym się wydaje, że najgorszy transport mają za życia.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...