Ale kino+
alekino+
Film. Amerykański żigolak

Amerykański żigolak

American Gigolo
Film kryminalny, USA, 1980, 125 min. 16
reżyseria: Paul Schrader
obsada: Hector Elizondo, Lauren Hutton, Richard Gere
Premiera w Ale kino+: 14.10.2019 r.
343
Najbliższe emisje:
22:25
piątek18 października
Amerykański żigolak
© © 2019 Spike Cable Networks Inc. All Rights Reserved.

Julian to żigolak, który na swoje klientki wybiera głównie starsze bogate kobiety. Kiedy ginie jedna z nich, mężczyzna zostaje głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo.

Julian Kay zarabia na życie jako żigolak. Nie ma problemów ze znajdywaniem klientek, ponieważ jego chłopięcy urok połączony ze zmysłowością to idealny wabik na kobiety. Ze znajomością sześciu języków doskonale sprawdza się jako szofer podstarzałych dam bądź tłumacz-przewodnik spragnionych wrażeń żon finansistów. Pewnego razu jedna z jego klientek zostaje zamordowana, a wszystkie poszlaki wskazują na niego jako głównego podejrzanego.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...