Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Angielski humor

Angielski humor


blok filmów krótkometrażowych

Premiera w Ale kino+: 29.06.2014 r.
343
Angielski humor

Oto dwa filmy krótkometrażowe, które nie bez kozery powstały w Wielkiej Brytanii.

WIADOMOŚĆ Z DALEKA
(Long Distance Information), Wlk. Brytania, 2010
reż.: Douglas Hart
wyk.: Peter Mullan

"Wiadomość z daleka" to gorzko-słodka opowieść o ojcu (w tej roli Peter Mullan), który swojemu synowi, Aleksowi, zawsze powtarzał, aby nie rozmawiać z nieznajomymi. Kiedy Alex wyjeżdża na studia i musi zadzwonić do ojca, okazuje się, że stare powiedzenie taty nabiera innego znaczenia.


NADSZEDŁ CZAS
(Watching), Wlk. Brytania, 2010, 14'
reż.: Max Myers
wyk.: Charlie Cattrall, Susannah Fielding, Ian Hart "Nadszedł czas" to opowieść o tajemniczym mężczyźnie (w tej roli Ian Hart), który staje się wyjątkowym natchnieniem dla młodego i nieśmiałego wielbiciela urody pewnej kelnerki.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...