Ale kino+
alekino+
Film. Animacje Se-Ma-Fora

Animacje Se-Ma-Fora


blok filmów krótkometrażowych

Premiera w Ale kino+: 23.02.2014 r.
343
Animacje Se-Ma-Fora

Zapraszamy na zestaw animacji studia Se-Ma-For.

SNĘPOWINA
Polska, 2011, 13 min.
reż.: Marta Pajek

"Snępowina" to opowieść o dziewczynie zawieszonej w świecie z pogranicza snu i jawy, które połączone są pępowiną ludzkich emocji i marzeń. Reżyserka, Marta Pajek, za swoją pracę otrzymała m.in. nagrody na festiwalu Se-Ma-For w Łodzi, Grand Prix na "Etiuda & Anima", Złotą Kreskę na festiwalu filmów animowanych w Krakowie.


DANNY BOY
Polska, 2010, 9 min.
reż.: Marek Skrobecki

"Danny Boy" jest opowieścią o młodym człowieku, który błąka się po ulicach anonimowego miasta. Jego poczucie osamotnienia potęguje to, że wyraźnie różni się on od pozostałych mieszkańców. Pewnego dnia na jego drodze pojawia się dziewczyna - czy zaakceptuje jego odmienność? Film został nagrodzony m.in. Srebrną Kreską na Ogólnopolskim Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych w Krakowie.


FACE LIFTING
Polska, 2011, 2 min.
reż. Grzegorz Piasecki

"Face Lifting" rozgrywa się w ciemnej, obskurnej klatce schodowej. Wchodzący po schodach mężczyzna napotyka całującą się parę, która zdecydowanie nie przystaje do jego rzeczywistości.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...