Ale kino+
alekino+
Film. Anioł śmierci

Anioł śmierci

The Woman in Black 2: Angel of Death)
horror, Wielka Brytania, USA, Kanada, 2014, 110 min.
reżyseria: Tom Harper
obsada: Helen McCrory, Jeremy Irvine, Phoebe Fox
Premiera w Ale kino+: 20.06.2017 r.
5.00
343
5 głosy | 22 miejsce w rankingu
Anioł śmierci
© dystrybucja Best Film. ALL RIGHTS RESERVED

Luźna kontynuacja "Kobiety w czerni" - adaptacji słynnej powieści Susan Hill. Niepokojąca i mroczna produkcja Toma Harpera ("Peaky Blinders") to opowieść o tajemniczej kobiecie, która nawiedza nieproszonych gości.

Anglia, rok 1941. Młode nauczycielki Eve Parkins (Phoebe Fox) i Jean Hogg (Helen McCrory) ewakuują grupę sierot z bombardowanego Londynu. Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonej, w wielkiej posiadłości na Węgorzowych Moczarach. Eve szybko zdaje sobie sprawę, że nie są jedynymi mieszkańcami domu. Im dłużej tam przebywają, tym bardziej wyczuwalna jest obecność mrocznej siły. Z pomocą przychodzi pilot Harry Burnstow (Jeremy Irvine). Razem z Evą robią wszystko, by ochronić dzieci i odkryć prawdę o kobiecie odzianej w czerń.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...