Ale kino+
alekino+
Film. Ares

Ares


thriller, Francja, 2016
reżyseria: Jean-Patrick Benes
obsada: Micha Lescot, Ola Rapace, Thierry Hancisse
Premiera w Ale kino+: 22.12.2018 r.
5.00
343
10 głosy | 20 miejsce w rankingu
Ares
1
2

Spektakularna wizja dystopijnego świata, w którym zdesperowani, pozbawieni szansy legalnego zarobku poddają się stopniowej degeneracji. Uliczne walki rodem z "Podziemnego kręgu" stają się ulubioną rozrywką mas.

Rok 2035. W wyniku załamania gospodarki liczba bezrobotnych rośnie w zastraszającym tempie. Pozostawieni sami sobie ludzie są zbyt osłabieni, aby się zbuntować. Główną rozrywką, która pozwala oderwać myśli od widma głodu i ubóstwa, stają się emitowane w telewizji brutalne walki. Wszystkie chwyty są w nich dozwolone. Jednym z najbardziej uwielbianych przez publiczność zawodników jest Ares, który na co dzień pracuje w policji. Momentem zwrotnym w jego życiu okazuje się aresztowanie jego siostry wraz z córką. Ares zrobi wszystko, aby je ocalić. Zawodnik brutalnych walk stanie się symbolem nowej rewolucji.
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...