Ale kino+
alekino+
Film. ARNOLD SCHWARZENEGGER - BOHATER HOLLYWOOD

ARNOLD SCHWARZENEGGER - BOHATER HOLLYWOOD

Legends: Arnold Schwarzenegger
film dokumentalny, USA, 50 min.

Premiera w Ale kino+: 15.12.2002 r.
343

Biograficzny dokument o Arnoldzie Schwarzeneggerze, jednym z najsłynniejszych i najlepiej zarabiających gwiazd Hollywood.

Pochodzący z Austrii, wielokrotny zdobywca Mister Universum, karierę filmową rozpoczął w wieku 29 lat. Sukces przyszedł jednak po kilku latach, po roli w filmie "Conan Barbarzyńca" (1982) S. Fleischera, gdzie zagrał mitycznego herosa. Najbardziej znanym filmem z jego udziałem do dziś pozostaje widowiskowy "Terminator" (1984) J. Camerona, widzowie pamiętają go również z takich filmów jak: "Bliźniacy" (1988) I. Retmana, "Prawdziwe kłamstwa" S. Fleischera oraz "I stanie się koniec" (1999) P. Hyamsa.
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...