Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Ava

Ava


melodramat, Francja, 2018, 120 min.
reżyseria: Léa Mysius
obsada: Juan Cano, Laure Calamy, Noée Abita
Premiera w Ale kino+: 4.06.2020 r.
343
Ava
© dystrybucja Gutek Film. ALL RIGHTS RESERVED.

Wyróżniony na MFF w Cannes jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów francuskich ostatnich lat. "Ava" to zwycięzca 4. edycji projektu Scope100, po "Magical Girl" i "Czerwonym żółwiu" kolejny świetny film, który widzowie polecają widzom.

Trzynastoletnia Ava spędza wakacje z matką nad Atlantykiem. Wszystko zdaje się być sielanką, jednak rajską atmosferę niespodziewanie przerywa wiadomość o tajemniczej chorobie Avy, która sprawia, że dziewczynka traci wzrok. Wiele wskazuje na to, że "choroba" jest wytworem fantazji Avy. Czas, który pozostał do końca wakacji postanawia uczynić niepowtarzalnym.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...