Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Bachor

Bachor

Nasty Baby
USA/Chile, 2015, 115 min.
reżyseria: Sebastián Silva
obsada: Kristen Wiig, Sebastián Silva, Tunde Adebimpe
Premiera w Ale kino+: 18.10.2016 r.
343
Bachor

Nagrodzony Teddy Award na festiwalu w Berlinie komediodramat Sebastiana Silvy ("Służąca") to wnikliwy portret pokolenia targanych sprzecznościami trzydziestolatków. W jednej z głównych ról znana z filmów "Druhny" i "Marsjanin" Kristen Wiig.

Freddy (w tej roli sam reżyser Sebastián Silva) i Mo (Tunde Adebimpe) to gejowska para z długim stażem. Mieszkają w Nowym Jorku i prowadzą spokojne, ułożone życie. Do szczęścia brakuje im tylko dziecka. Na pomoc przychodzi im Polly (Kristen Wiig), najlepsza przyjaciółka Freddy'ego, która postanawia zostać matka zastępczą dla ich potomka. Niespodziewanie spokój trójki przyjaciół i całej okolicy zakłóca tajemniczy, chory psychicznie mężczyzna.

"Bachor" to mocne i bezkompromisowe rozliczenie się pozorowanym luzem i otwartością na pokaz, które rozpierzchają się na pierwszej napotkanej życiowej przeszkodzie. Na ekranie oprócz znakomitej Kristen Wiig, zobaczymy również Tunde'a Adebimpe'a ("Rachel wychodzi za mąż"), wokalistę formacji TV ON THE RADIO.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...