Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Baptiste

Baptiste


Serial kryminalny, Wielka Brytania, 2019, 70 min.
reżyseria: Börkur Sigþórsson
obsada: Anastasia Hille, Anna Próchniak, Tcheky Karyo, Tchéky Karyo, Tom Hollander
Premiera w Ale kino+: 3.11.2019 r.
5.00
343
5 głosy | 48 miejsce w rankingu
Baptiste
© Two Brothers Pictures and all3media international

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...

Julien Baptiste jest emerytowanym detektywem, który wyjechał razem z żoną na wakacje do Amsterdamu. Ich spokój przerywa niespodziewany telefon do Juliena. Dzwoni do niego była dziewczyna, obecnie komisarz amsterdamskiej policji, z prośbą, której Julien nie może odmówić.

Odc. 1 Julien szuka zaginionej prostytutki Natalie Rose. Z detektywem kontaktuje się Edward, mężczyzna podający się za wujka zaginionej. Baptiste podczas śledztwa odkrywa mroczne tajemnice czerwonej dzielnicy Amsterdamu.

Odc. 2 Natalie ujawnia szokującą prawdę na temat Edwarda. To sprawia, że Julien musi postępować o wiele ostrożniej w jego obecności. Kiedy dochodzi do tragedii, detektyw jest zdecydowany odkryć prawdziwe motywy Edwarda.

Odc. 3 Julien konfrontuje się z Edwardem. Aby ochronić swoją rodzinę przed niebezpieczeństwem, musi podjąć drastyczne kroki, a jednocześnie stawić czoła swoim duchom przeszłości.

Odc. 4 Genevieve zmusza Edwarda do spotkania z Constantinem. Jednak przez jeden nierozważny ruch Edwarda, narażony jest na ogromne niebezpieczeństwo.

Odc. 5 Trwa polowanie na Edwarda, który zabrał pieniądze i uciekł do Anglii. W tym samym czasie Julien i Genevieve planują wykonać niespodziewany ruch, aby złapać Constantina i zastrzelić Brigadę.

Odc. 6 Ponieważ po próbie zabójstwa Genevieve poziom korupcji zaczął bardzo szybko rosnąć, Julien już nie wie komu może zaufać. Edward musi zmierzyć się z konsekwencjami zabójstwa.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...