Ale kino+
alekino+
Film. Baptiste

Baptiste


Serial kryminalny, Wielka Brytania, 2019, 70 min.
reżyseria: Börkur Sigþórsson
obsada: Anastasia Hille, Anna Próchniak, Tcheky Karyo, Tchéky Karyo, Tom Hollander
Premiera w Ale kino+: 3.11.2019 r.
5.00
343
25 głosy | 9 miejsce w rankingu
Baptiste
© Two Brothers Pictures and all3media international

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...

Julien Baptiste jest emerytowanym detektywem, który wyjechał razem z żoną na wakacje do Amsterdamu. Ich spokój przerywa niespodziewany telefon do Juliena. Dzwoni do niego była dziewczyna, obecnie komisarz amsterdamskiej policji, z prośbą, której Julien nie może odmówić.

Odc. 1 Julien szuka zaginionej prostytutki Natalie Rose. Z detektywem kontaktuje się Edward, mężczyzna podający się za wujka zaginionej. Baptiste podczas śledztwa odkrywa mroczne tajemnice czerwonej dzielnicy Amsterdamu.

Odc. 2 Natalie ujawnia szokującą prawdę na temat Edwarda. To sprawia, że Julien musi postępować o wiele ostrożniej w jego obecności. Kiedy dochodzi do tragedii, detektyw jest zdecydowany odkryć prawdziwe motywy Edwarda.

Odc. 3 Julien konfrontuje się z Edwardem. Aby ochronić swoją rodzinę przed niebezpieczeństwem, musi podjąć drastyczne kroki, a jednocześnie stawić czoła swoim duchom przeszłości.

Odc. 4 Genevieve zmusza Edwarda do spotkania z Constantinem. Jednak przez jeden nierozważny ruch Edwarda, narażony jest na ogromne niebezpieczeństwo.

Odc. 5 Trwa polowanie na Edwarda, który zabrał pieniądze i uciekł do Anglii. W tym samym czasie Julien i Genevieve planują wykonać niespodziewany ruch, aby złapać Constantina i zastrzelić Brigadę.

Odc. 6 Ponieważ po próbie zabójstwa Genevieve poziom korupcji zaczął bardzo szybko rosnąć, Julien już nie wie komu może zaufać. Edward musi zmierzyć się z konsekwencjami zabójstwa.
SERIALE

Alex. Brudny glina 2

Świat Alexa się całkowicie rozpadł. Zapłacił wysoką cenę za uratowanie syna przed mafią, opuściła go żona oraz siedzi w więzieniu za zabicie policjanta. Jak potoczą się dalsze losy byłego policjanta? Przetrwanie w więzieniu o zaostrzonym rygorze nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza jeśli wszyscy wiedzą, że w poprzednim życiu byłeś gliną...


Purpurowe rzeki

Serial na podstawie bestsellerowej powieści Jeana-Christophe Grangé, który brał czynny udział w tworzeniu ekranizacji. Wciągający thriller przedstawiający makabryczny świat pełen straszliwych zbrodni i wstrząsających rytuałów. Detektyw Pierre Niémans i jego nowa partnerka Camille Delauney prowadzą śledztwo w sprawie dziwnych zbrodni...