Ale kino+
alekino+
Film. Baptiste

Baptiste


Serial kryminalny, Wielka Brytania, 2019, 70 min. 16
reżyseria: Börkur Sigþórsson
obsada: Anastasia Hille, Anna Próchniak, Tcheky Karyo, Tchéky Karyo, Tom Hollander
Premiera w Ale kino+: 3.11.2019 r.
5.00
343
5 głosy | 48 miejsce w rankingu
Najbliższe emisje:
00:40
środa19 lutego
01:50
środa19 lutego
00:30
środa26 lutego
Baptiste
© Two Brothers Pictures and all3media international

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...

Julien Baptiste jest emerytowanym detektywem, który wyjechał razem z żoną na wakacje do Amsterdamu. Ich spokój przerywa niespodziewany telefon do Juliena. Dzwoni do niego była dziewczyna, obecnie komisarz amsterdamskiej policji, z prośbą, której Julien nie może odmówić.

Odc. 1 Julien szuka zaginionej prostytutki Natalie Rose. Z detektywem kontaktuje się Edward, mężczyzna podający się za wujka zaginionej. Baptiste podczas śledztwa odkrywa mroczne tajemnice czerwonej dzielnicy Amsterdamu.

Odc. 2 Natalie ujawnia szokującą prawdę na temat Edwarda. To sprawia, że Julien musi postępować o wiele ostrożniej w jego obecności. Kiedy dochodzi do tragedii, detektyw jest zdecydowany odkryć prawdziwe motywy Edwarda.

Odc. 3 Julien konfrontuje się z Edwardem. Aby ochronić swoją rodzinę przed niebezpieczeństwem, musi podjąć drastyczne kroki, a jednocześnie stawić czoła swoim duchom przeszłości.

Odc. 4 Genevieve zmusza Edwarda do spotkania z Constantinem. Jednak przez jeden nierozważny ruch Edwarda, narażony jest na ogromne niebezpieczeństwo.

Odc. 5 Trwa polowanie na Edwarda, który zabrał pieniądze i uciekł do Anglii. W tym samym czasie Julien i Genevieve planują wykonać niespodziewany ruch, aby złapać Constantina i zastrzelić Brigadę.

Odc. 6 Ponieważ po próbie zabójstwa Genevieve poziom korupcji zaczął bardzo szybko rosnąć, Julien już nie wie komu może zaufać. Edward musi zmierzyć się z konsekwencjami zabójstwa.


ALE KINO+ POLECA

21.00
NIEDZIELA16 lutego
Cardinal 3: odc. 2
Cardinal 3

Policjant John Cardinal pracuje nad sprawą zamordowanej dziewczyny. Nie wie, że jego…

05.10
NIEDZIELA16 lutego
Nielegalni: odc. 7
Nielegalni

Konrad Wolski, szef elitarnej komórki polskiego wywiadu, dowiaduje się o planie…

08.00
PONIEDZIAŁEK17 lutego
Grantchester 4: odc. 1
Grantchester 4

Serial o pastorze, który tropi przestępców, a w życiu prywatnym musi się zmierzyć z…SERIALE

M - miasto szuka mordercy

Miniserial inspirowany klasycznym dziełem filmowym Fritza Langa "M - Morderca". Wiedeń w zimie. Na ulicach miasta giną dzieci. Na początku notowane są jedynie zniknięcia, wkrótce jednak mieszkańcy odnajdują ciała...


Panna Fisher i Krypta Łez

Po uwolnieniu młodej beduińskiej dziewczyny z więzienia w Jerozolimie, panna Phryne Fisher podejmuje się kolejnego wyzwania. Detektyw chce rozwikłać tajemnicę dotyczącą bezcennych szmaragdów, starożytnych klątw oraz podejrzanego zaginięcia plemienia Shirin...


Cardinal 3

Pogrążony w żałobie policjant John Cardinal jest rozdarty między obsesyjnymi...