Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Basen

Basen


Film krótkometrażowy, Polska, 2016, 40 min.
reżyseria: Krzysztof Pawłowski
obsada: Adam Woronowicz, Agnieszka Grochowska
Premiera w Ale kino+: 3.06.2019 r.
343
Basen
© Copyright © dystrybucja StudioCanal

Aby uciec od swoich życiowych problemów, Karol udaje się na miejski basen. Wkrótce jednak i to miejsce zaczyna tracić swoje walory.

Karol ma wiele problemów. Żona z zagrożoną ciążą odsyła go z małżeńskiej sypialni na wąskie polowe łóżko. W jego pracy przyjmują coraz więcej młodych i ambitnych osób, którzy czają się tylko na jego stanowisko. Nowi sąsiedzi natarczywie zaznaczają swoją obecność. Teść przejmuje kontrolę nad pilotem do telewizora. Na szczęście Karol ma ciągle swój azyl, swoje miejsce - miejski basen. Wkrótce jednak okazuje się, że i tu zaczyna robić się ciasno.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...