Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. BEZ ODWROTU

BEZ ODWROTU

No way back
film sensacyjny, USA, 1996, 91 min.
reżyseria: Frank A. Cappello
obsada: Etsushi Toyokawa, Helen Slater, Michael Lerner, Russell Crowe
Premiera w Ale kino+: 21.03.2001 r.
4.00
343
4 głosy | 500 miejsce w rankingu

Przyjaciel i partner agenta F.B.I. Zacka Granta (Russell Crowe) zostaje zabity w czasie akcji.

Zack zaczyna własne śledztwo mające na celu wykrycie osoby, która nie działała zgodnie z planem. Równolegle mafioso, Frank Serlano (Michael Lerner) szuka winnego, gdyż jego jedyny syn został zabity podczas tej samej akcji. Mafioso porywa syna Zacka.

Aktor Russell Crowe pochodzi z Australii gdzie zaczynał grać w filmach. Jego kariera w Hollywood rozpoczęła się dzięki pomocy Sharon Stone. W roku 1995 zagrał w "The Quick and the Death". Kolejnym jego filmem był "Tajemnice Los Angeles". W 1999 zagrał w trzech filmach: "Galdiatorze", "Mystery, Alaska" i "The Insider".
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...