Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Bez skazy

Bez skazy

HaNeshef (Flawless)
Dramat, Izrael, Niemcy, 2018, 110 min.
reżyseria: Sharon Maymon, Tal Granit
obsada: Netsanet Mekonen, Noam Lugasy, Stav Strashko
Premiera w Ale kino+: 10.12.2019 r.
5.00
343
5 głosy | 37 miejsce w rankingu
Bez skazy
© Beta films

"Bez skazy" to przejmująca opowieść trzech nastolatek o dorastaniu oraz odnajdywaniu własnego "ja" w gąszczu uprzedzeń społecznych.

Trzy siedemnastoletnie dziewczyny chodzą do liceum, w którym - aby przetrwać - muszą kryć swoje słabości za ostrym jak brzytwa dowcipem. Nastolatki nie cieszą się popularnością i aby umówić się na swoje studniówkowe randki, muszą uciec się do radykalnych środków. Trio zawiera pakt, w którym zobowiązują się do zebrania funduszy na operację plastyczną oraz fenomenalne sukienki studniówkowe. Tigist, Keshet oraz Eden rozpoczynają przygodę, która ostatecznie stanie się podróżą do odkrywania samych siebie i wpłynie na proces ich dojrzewania.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...