Ale kino+
alekino+
Film. Borsalino i spółka

Borsalino i spółka

Borsalino and Co.
Kryminał, Francja, Włochy, Niemcy, 1974, 125 min.
reżyseria: Jacques Deray
obsada: Alain Delon, Daniel Ivernel, Riccardo Cucciolla
Premiera w Ale kino+: 4.11.2019 r.
343
Borsalino i spółka
© Copyrights Pathe International

Roch Siffredi wychodzi na marsylskie ulice, by wyrównać rachunki i pomścić śmierć swojego wspólnika - Françoisa Capelli. Potyczki między gangami zamieniają się w prawdziwą wojnę, która zdecyduje o tym, do kogo będą należeć ulice jednego z najpiękniejszych miast świata.

Gangster François Capelli został zamordowany przez niebezpiecznego przybysza - Volpone, który chce zapanować nad miastem. Roch Siffredi, stojąc nad trumną przyjaciela, przysięga go pomścić i doprowadzić do tego, aby w mieście znów zapanował należyty porządek. Volpone jednak nie pozwala się schwytać. Jest o wiele bardziej przebiegły niż uważał Siffredi, a na dodatek wspiera go nazistowski rząd Niemiec. W ciągu jednej nocy imperium Rocha upada, jednak ten się nie poddaje i walczy do ostatnich sił.
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...