Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Buntownicy z seminarium

Buntownicy z seminarium

One Step Behind the Seraphim
Dramat, Rumunia, 2017, 170 min.
reżyseria: Daniel Sandu
obsada: Stefan Iancu, Toto Dumitrescu, Vlad Ivanov
Premiera w Ale kino+: 16.01.2020 r.
5.00
343
10 głosy | 12 miejsce w rankingu
Buntownicy z seminarium
© indie sales

Studenci pierwszego roku zaczynają naukę w seminarium duchownym, gdzie nauka i życie nie wyglądają tak, jak mogłoby się to wydawać. Zostają wprowadzeni w świat sprzeczności: wiary, manipulacji, przyjemności i pieniędzy. Wkrótce jednak odkryją, że nie tak należy prowadzić życie.

Głównym bohaterem jest nastoletni Gabriel, którego marzeniem jest zostanie księdzem. Zostaje przyjęty do prawosławnego seminarium duchownego, gdzie początkowo stara się dostosować do panujących zasad, ale wkrótce zauważa, że rzeczywistość w seminarium jest zupełnie inna niż sobie wyobrażał. System okazuje się być kompletnie skorumpowany i oparty na przemocy. Toczy się tam walka o władzę pomiędzy nieprzekupnym księdzem, a skorumpowanym świeckim nauczycielem. Gabriel szybko przekonuje się, że warunkiem przetrwania w strukturze jest dostosowanie się do panujących tam zasad.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...