Ale kino+
alekino+
Film. Camilla Läckberg: Ofiara losu

Camilla Läckberg: Ofiara losu

Olycksfägeln
kryminał, Szwecja, 2010, 116 min.
reżyseria: Emiliano Goessens
obsada: Elisabeth Carlsson, Lotta Karlge, Niklas Hjulström, Sven-Åke Gustavsson
Premiera w Ale kino+: 30.10.2011 r.
5.00
343
5 głosy | 496 miejsce w rankingu

"Ofiara losu" to adaptacja powieści kryminalnej Camilli Läckberg, obecnie jednej z najpopularniejszych szwedzkich pisarek. Akcja ponownie rozgrywa się w miasteczku Fjällbacka, a sprawa, którą prowadzi detektyw Patrik Hedström, tym razem dotyczy tajemniczego wypadku samochodowego.

Na posterunek w Tanumshede przybywa nowa policjantka Hanna Kruse. W tym samym czasie w wypadku samochodowym ginie kobieta. Wstępne śledztwo wykazuje, że była pod wpływem alkoholu i sama spowodowała kolizję. Jednak okoliczności wypadku niepokoją detektywa Patrika Hedströma (Niklas Hjulström). Intuicja go nie zawodzi - okazuje się, że kobieta została zamordowana, a wypadek - upozorowany. W tym samym czasie Patrik przygotowuje się do ślubu z Eriką (Elisabeth Carlsson).

ODCINKI

Camilla Läckberg: Kaznodzieja
Camilla Läckberg: Kamieniarz
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...