Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Cardinal 3

Cardinal 3


Serial kryminalny, Kanada, 2019, 50 min.
reżyseria: Daniel Grou
obsada: Billy Campbell, Glen Gould, Karine Vanasse
Premiera w Ale kino+: 16.02.2020 r.
5.00
343
5 głosy | 15 miejsce w rankingu
Cardinal 3
© 2017 Entertainment One Ltd.

Pogrążony w żałobie policjant John Cardinal jest rozdarty między obsesyjnymi pytaniami dotyczącymi śmierci jego żony, a lojalnością wobec policyjnej partnerki Delorme. W Algonquin Bay trwa śledztwo w sprawie podwójnego morderstwa, które doprowadza detektywów na skraj ich wytrzymałości.

Po tragicznej śmierci swojej żony Catherine, detektyw John Cardinal nie może poradzić sobie ze stratą oraz nagłą pustką w domu. Pogrążony w żałobie mężczyzna pewnego dnia dostaje anonimowe listy. Ich treść obwinia Johna za tragiczną śmierć Catherine. Pod wpływem listów John zaczyna kwestionować powód śmierci swojej żony, rzekome samobójstwo i na własną rękę rozpoczyna potajemne śledztwo. Jednocześnie nad Algonquin Bay nadchodzi jesień, która zwiastuje powrót detektywa do pracy. Zapowiada się, że John będzie miał ręce pełne roboty z powodu świeżej sprawy dotyczącej podwójnego morderstwa.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...