Ale kino+
alekino+
Film. CHORA Z MIŁOŚCI

CHORA Z MIŁOŚCI

Maladie d'amour
film obyczajowy, Francja 1987, 110 min.
reżyseria: Jacques Deray
obsada: Jean-Claude Brialy, Jean-Hugues Anglade, Michel Piccoli, Nastassja Kinski
Premiera w Ale kino+: 4.09.2001 r.
5.00
343
5 głosy | 73 miejsce w rankingu

Film, którego pomysłodawcą scenariusza był Andrzej Żuławski. Atrakcyjna, młoda fryzjerka Juliette (Nastassja Kinsky) poznaje żonatego mężczyznę, onkologa Raoula (Michel Piccoli).

Zostaje jego kochanką. Lekarz wynajmuje jej wygodne mieszkanie, obsypuje drogimi prezentami, poznaje z bogatymi znajomymi. Podczas pewnej wizyty w szpitalu dziewczyna spotyka młodego lekarza, podwładnego jej kochanka. Pomiędzy nią a Clementem (Jean-Claude Brialy) rodzi się namiętne uczucie; razem wyjeżdżają na prowincję, gdzie Clement ma być internistą. Po pewnym czasie jednak Juliette zauważa, że praca tutaj to marnowanie talentu i wiedzy jej chłopaka.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...