Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. DAJCIE SENSACJĘ NA PIERWSZĄ STRONĘ

DAJCIE SENSACJĘ NA PIERWSZĄ STRONĘ

Sbatti il mostro in prima pagina
obyczajowy, Włochy, 1973, 83 min.
reżyseria: Marco Bellocchio
obsada: Fabio Garriba, Gian Maria Volonte, Gian Maria Volonté, Gian Maria Volonté, Michel Bardinet
Premiera w Ale kino+: 11.02.2000 r.
343

W 1972 roku we Włoszech mają się odbyć wybory do rządu. Panuje ogólne napięcie mające wpływ nawet na codzienne życie obywateli.

W Mediolanie Bizanti (G. M.. Volonte), naczelny redaktor konserwatywnej gazety, postanawia wykorzystać w politycznej walce zabójstwo pewnej młodej kobiety. Jego gazety drukuje nie poparte żadnymi dowodami oskarżenia przeciwko jednemu z działaczy lewicowych. Z tego też powodu zostaje on aresztowany. Jednakże Roveda (F. Garriba), wierny swoim ideałom dziennikarz, rozpoczyna prywatne śledztwo w tej sprawie i wpada na trop prawdziwego mordercy.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...