Ale kino+
alekino+
Film. Detektyw Murdoch 4: Czarna ręka

Detektyw Murdoch 4: Czarna ręka

Murdoch Mysteries 4: The Black Hand
serial kryminalny, Kanada, 2011, 48 min.
reżyseria: Don McCutcheon
obsada: Helene Joy, Jonny Harris, Lisa Faulkner, Lisa Ray, Thomas Craig, Yannick Bisson
Premiera w Ale kino+: 29.05.2011 r.
5.00
343
20 głosy | 90 miejsce w rankingu
Detektyw Murdoch 4: Czarna ręka

Podczas śledztwa dotyczącego strzelaniny w tramwaju, Murdoch odkrywa, że sprawa może mieć związek z Anną Fulford, jego dawaną miłością z Bristolu.

Anna Fulford (Lisa Faulkner), piękna barmanka, w której podkochiwał się detektyw Murdoch, zatrzymuje się w Toronto. Kobieta jest w trakcie podróży nad Wodospad Niagara, gdzie zamierza wziąć ślub. Murdoch dowiaduje się, że narzeczony Anny - biznesmen z Nowego Yorku - zaginął. Detektyw podejrzewa, że mężczyzna może być zamieszany w strzelaninę, do której doszło w tramwaju. Gdy ukochany Anny zostaje znaleziony martwy, Murdoch jest przekonany, że zamordował go bandyta o pseudonimie "Czarna Ręka". Detektyw obawia się, że zbrodniarz będzie chciał zabić wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z narzeczonym Anny - w tym też niewinną kobietę.
Tymczasem inspektor Brackenreid próbuje stawić czoła presji swoich politycznych zwolenników, którzy namawiają go do niecnych czynów przeciwko grupie Cyganów, prowadzonej przez tajemniczą liderkę Milerę (Lisa Ray).

ODCINKI

Detektyw Murdoch 4
Detektyw Murdoch 4: Zdruzgotany
Detektyw Murdoch 4: Komando
Detektyw Murdoch 4: Wypad do Buffalo
Detektyw Murdoch 4: Biedni na dole, bogaci na górze
Detektyw Murdoch 4: Monsieur Murdoch
Detektyw Murdoch 4: Ślepa uliczka
Detektyw Murdoch 4: Skarb Konfederatów
Detektyw Murdoch 4: Wybierz M jak Murdoch
Detektyw Murdoch 4: Głosy
Detektyw Murdoch 4: Żądza krwi
Detektyw Murdoch 4: Całuśny bandyta
Detektyw Murdoch 4: Murdoch w Krainie Czarów
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...