Ale kino+
alekino+
Film. Detektyw Murdoch 4: Murdoch w Krainie Czarów

Detektyw Murdoch 4: Murdoch w Krainie Czarów

Murdoch Mysteries 4: Murdoch in Wonderland
serial kryminalny, Kanada, 2011, 48 min.
reżyseria: Cal Coons
obsada: Helene Joy. Thomas Craig, Jonny Harris, Nigel Bennett, Yannick Bisson
Premiera w Ale kino+: 12.06.2011 r.
5.00
343
20 głosy | 108 miejsce w rankingu
Detektyw Murdoch 4: Murdoch w Krainie Czarów

Podczas balu przebierańców zostaje zamordowany mężczyzna. Wszystkie ślady wskazują na to, że zabójcą jest osoba przebrana za Szalonego Kapelusznika. Kostium ten nosi... detektyw Murdoch.

Detektyw Murdoch (Yannick Bisson) budzi się z narkotycznego snu na miejscu zbrodni. Zostaje podejrzany o morderstwo Randolpha Littlefaira, honorowego gościa na bajkowym balu przebierańców. Inspektor Brackenreid (Thomas Craig) wierzy, że Murdoch został wrobiony. Innego zdania jest inspektor Giles (Nigel Bennett) z 3. Posterunku, który zatrzymuje Murdocha w areszcie. Detektyw nie jest w stanie przypomnieć sobie żadnych szczegółów z feralnej nocy. Sprawa się komplikuje, gdy okazuje się, że Murdoch kilka lat wcześniej aresztował Littlefaira. Fakt, że nie został on wówczas skazany, sugerowałby, że Murdoch sam dokonał sądu. By udowodnić swoją niewinność, Murdoch ucieka z więzienia. Ma podejrzenia, że na przyjęciu był jeszcze ktoś, kto dobrze znał Littlefaira.

Tymczasem Ruby Ogden odkrywa, że Murdoch chciał się oświadczyć jej siostrze. Gdy Julia (Helene Joy) wysyła namiętną notkę do detektywa, Murdoch staje przed trudnym wyborem - czy powinien biec do kościoła i przerwać ceremonię ślubu, czy też skupić się na wyjaśnieniu sprawy zabójstwa Littlefaira?

ODCINKI

Detektyw Murdoch 4
Detektyw Murdoch 4: Zdruzgotany
Detektyw Murdoch 4: Komando
Detektyw Murdoch 4: Wypad do Buffalo
Detektyw Murdoch 4: Biedni na dole, bogaci na górze
Detektyw Murdoch 4: Monsieur Murdoch
Detektyw Murdoch 4: Ślepa uliczka
Detektyw Murdoch 4: Skarb Konfederatów
Detektyw Murdoch 4: Wybierz M jak Murdoch
Detektyw Murdoch 4: Czarna ręka
Detektyw Murdoch 4: Głosy
Detektyw Murdoch 4: Żądza krwi
Detektyw Murdoch 4: Całuśny bandyta
SERIALE

Cardinal

Policjant walczy o zachowanie swojej reputacji i stanowiska w wydziale zabójstw, podczas gdy sprawa, nad którą pracuje robi się coraz bardziej skomplikowana. John Cardinal jest policjantem, który został swego czasu usunięty z wydziału zabójstw z powodu obsesji na punkcie pewnej zaginionej dziewczyny...


Wisting

Norweski detektyw William Wisting wraz z córką Line, dociekliwą dziennikarką, tropią przestępców w nadmorskim Larviku. Serial "Wisting" to kryminał oparty na serii bestsellerowych książek autorstwa Jrna Liera Horsta. Detektyw William Wisting znajduje się w najtrudniejszym momencie swojej kariery i tylko szczęśliwe życie rodzinne pozwala mu nie zwariować...