Ale kino+
alekino+
Film. Detektyw Murdoch 4: Wypad do Buffalo

Detektyw Murdoch 4: Wypad do Buffalo

Murdoch Mysteries 4: Buffalo Shuffle
serial kryminalny, Kanada, 2011, 48 min.
reżyseria: Yannick Bisson
obsada: Helene Joy, Thomas Craig, Yannick Bisson
Premiera w Ale kino+: 8.05.2011 r.
5.00
343
20 głosy | 231 miejsce w rankingu
Detektyw Murdoch 4: Wypad do Buffalo
1
2

Ignorując zagadkowe włamanie do siedziby 4. posterunku, detektyw Murdoch wyrusza do Buffalo. Chce pomóc doktor Julii Odgen rozwiązać sprawę tajemniczej śmierci pacjenta szpitala dziecięcego.

Na 4. posterunku panuje napięta atmosfera - ktoś włamał się do policyjnej siedziby. Murdoch (Yannick Bisson), niezbyt przejęty sytuacją, prosi inspektora Brackenreida (Thomas Craig) o kilka dni urlopu. Detektyw udaje się do Buffalo, by pomóc doktor Julii Ogden (Helene Joy) poznać przyczyny śmierci jednego z pacjentów szpitala dziecięcego. Lekarka podejrzewa, że któryś z jej szpitalnych kolegów mógł dokonać morderstwa. Sprawa komplikuje się, gdy dochodzi do kolejnej zbrodni - tym razem zamordowana zostaje pielęgniarka. Murdoch szuka powiązania między dwiema sprawami. Pracując z Julią detektyw uświadamia sobie, że jego uczucie do niej wciąż jest bardzo silne. Nie wie jednak, czy Julia czuje to samo.
Tymczasem w Toronto inspektor Brackenreid prowadzi śledztwo w sprawie włamania. Niepozorne na pierwszy rzut oka zdarzenie może mieć poważne konsekwencje.

ODCINKI

Detektyw Murdoch 4
Detektyw Murdoch 4: Zdruzgotany
Detektyw Murdoch 4: Komando
Detektyw Murdoch 4: Biedni na dole, bogaci na górze
Detektyw Murdoch 4: Monsieur Murdoch
Detektyw Murdoch 4: Ślepa uliczka
Detektyw Murdoch 4: Skarb Konfederatów
Detektyw Murdoch 4: Wybierz M jak Murdoch
Detektyw Murdoch 4: Czarna ręka
Detektyw Murdoch 4: Głosy
Detektyw Murdoch 4: Żądza krwi
Detektyw Murdoch 4: Całuśny bandyta
Detektyw Murdoch 4: Murdoch w Krainie Czarów
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...