Ale kino+
alekino+
Film. DOWÓD RZECZOWY

DOWÓD RZECZOWY

Psyhical evidence
thriller, USA, 1989, 95 min.
reżyseria: Michael Crichton
obsada: Burt Reynolds, Ned Beatty, Theresa Russell
Premiera w Ale kino+: 8.07.2000 r.
5.00
343
5 głosy | 557 miejsce w rankingu

Oficer Joe Paris (B. Reynolds) zostaje oskarżony o zamordowanie Jake'a Farley'a, bossa przestępczego świata.Joe, mający opinię brutalnego i bezwzględnego gliniarza, nie potrafi udowodnić swojej niewinności.

Sprawę, która jest o tyle trudna, że właściwie wszyscy mieli z Farley'em na pieńku, przejmuje obrońca z urzędu, ambitna Jenny Hudson (Th. Russel). Joe i Jenny wspólnymi siłami próbują dotrzeć do prawdy odkrywając przy okazji, że są dla siebie stworzeni.

Reżyser, Michael Crichton, jest także pisarzem. Na podstawie jego książki powstał m. in. "Jurrasic Park". Ogromnej popularności przysporzył mu również serial "Ostry dyżur", którego jest twórcą i producentem.
SERIALE

M - miasto szuka mordercy

Miniserial inspirowany klasycznym dziełem filmowym Fritza Langa "M - Morderca". Wiedeń w zimie. Na ulicach miasta giną dzieci. Na początku notowane są jedynie zniknięcia, wkrótce jednak mieszkańcy odnajdują ciała...


Panna Fisher i Krypta Łez

Po uwolnieniu młodej beduińskiej dziewczyny z więzienia w Jerozolimie, panna Phryne Fisher podejmuje się kolejnego wyzwania. Detektyw chce rozwikłać tajemnicę dotyczącą bezcennych szmaragdów, starożytnych klątw oraz podejrzanego zaginięcia plemienia Shirin...


Cardinal 3

Pogrążony w żałobie policjant John Cardinal jest rozdarty między obsesyjnymi...