Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. DROGA DO WELVILLE

DROGA DO WELVILLE

The road to Wellville
komedia, USA, 1994, 115 min.
reżyseria: Alan Parker
obsada: Anthony Hopkins, Bridget Fonda, Dana Carvey, John Cusack, Matthew Broderick
Premiera w Ale kino+: 26.12.1999 r.
5.00
343
5 głosy | 669 miejsce w rankingu

(A.Hopkins) przyjeżdża młode małżeństwo, Will (M.Broderick) i Eleanor Lightbody (B.Fonda). Powodem ich przyjazdu jest zły stan zdrowia Willa.

Po wstępnych oględzinach doktor zawyrokował, że stan Willa jest krytyczny i oddał go pod opiekę młodej i czarującej siostry Graves (T.Lind). Od tej pory młodzieniec będzie poddawany codziennym zabiegom mającym poprawić jego kondycję fizyczną i psychiczną. Tym samym pociągiem co małżeństwo Lightboby przyjeżdża do Battle Creek Charles Ossinning (J.Cusack) z zamiarem otworzenia w tej leczniczej miejscowości fabryki płatków kukurydzianych. Okazuje się jednak, że jego wspólnik woli wieść beztroskie życie niż poświęcać się produkcji płatków.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...