Ale kino+
alekino+
Film. DZIWNA PLANETA

DZIWNA PLANETA

Strange Planet
komedia, Australia, 1999, 92 min.
reżyseria: Emma-Kate Croghan
obsada: Alice Garner, Claudia Karvan, Hugh Baldwin, Naomi Watts
Premiera w Ale kino+: 20.12.2002 r.
5.00
343
5 głosy | 292 miejsce w rankingu

Akcja rozgrywa się w Sydney, pod koniec lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Trzy najlepsze przyjaciółki wynajmujące wspólnie mieszkanie, czują się samotnie i obco żyjąc w metropolii.

Każda z nich przeżywa też sercowe kłopoty: Alice (Naomi Watts), Judy (Claudia Karvan) i Sally (Alice Garner) nie widzą jednak większych szans na poprawę swego losu. Podobnie dzieje się również z trzema przyjaciółmi, Neilem (Felix Williamson), Joelem (Aaron Jeffery) i Evanem (Tom Long), pracownikami firmy prawniczej. Niebawem młodzi ludzie spotkają się w jednym z domków na odległej plaży w przededniu nowego milenium.

Film reżyserki głośnego obrazu "Miłość i inne katastrofy", z najpopularniejszymi australijskimi aktorami młodego pokolenia.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...