Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Endeavour 3 odc. 1

Endeavour 3 odc. 1


serial kryminalny, Wlk. Brytania
obsada: John Thawa, Shaun Evans
Premiera w Ale kino+: 7.02.2016 r.
5.00
343
5 głosy | 43 miejsce w rankingu
Endeavour 3 odc. 1

Oksford, rok 1967 - w powietrzu czuć nadchodzącą rewolucję obyczajową, na salonach króluje rock, ale złoczyńcy wciąż pozostają ci sami. Czoła stawi im młody, niezawodny detektyw Endeavour Morse. Trzeci sezon serialu kryminalnego "Endeavour" po raz pierwszy w telewizji w niedziele lutego, od 7 lutego, o 20:10 tylko w Ale kino+, zaledwie miesiąc po premierze w Wielkiej Brytanii.

Trzeci sezon rozpoczyna się w momencie, gdy Endeavour zostaje oczyszczony z zarzutów. Mimo to tragiczne wydarzenia odcisnęły na nim piętno. Pogrążony w depresji opuścił Oksford, uciął kontakt z bliskimi i zaszył się w domku w lesie. Jest rok 1967. Zbliża się "lato miłości", do głosu dochodzą młodzi. Powiew zmian nie omija Endeavoura - poznaje grupę młodych, zamożnych ludzi, którzy swoim stylem życia symbolizują nadejście nowej epoki. Słuchają rock'n'rolla, uwielbiają imprezować, a wolnych chwilach urządzają wyścigi samochodowe. Jednak kiedy w lesie, nieopodal chatki Endeavoura, zostaje znalezione ciało młodej kobiety, w Morsie budzi się dawny instynkt detektywa.

ODCINKI

Endeavour 3
Endeavour 3 odc. 2
Endeavour 3 odc. 3
Endeavour 3 odc. 4
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...