Ale kino+
Okupowani. Sezon 2
Film. Endeavour 4 odc. 4

Endeavour 4 odc. 4


serial kryminalny, Wielka Brytania, 2017
obsada: Roger Allam, Shaun Evans
Premiera w Ale kino+: 22.02.2017 r.
4.00
343
4 głosy | 60 miejsce w rankingu
Endeavour 4 odc. 4
© ITV

Na bagnach w okolicy Oxfordu zostaje odnalezione ciało mężczyzny. Wszyscy podejrzewają, że to botanik, który w tajemniczych okolicznościach zaginął pięć lat wcześniej. Prowadzący sprawę Endeavour i Thursday wyruszają do pobliskiej wioski Bramford. Kryje się tam wciąż wiele tajemnic, które mogą pomóc śledczym w rozwiązaniu zagadki.

Widmo śmierci i mroczne przygody. Młody śledczy po raz czwarty wyrusza w świat zagadek i intryg.

"Endeavour" to serial o przygodach młodego detektywa Morse'a - kultowej postaci stworzonej przez Colina Dextera i przez 13 lat odgrywanej przez Johna Thawa w serii "Inspektor Morse". Produkcja (sezon 1, 2 i 3 premierowo również pokazywało Ale kino+) zdobyła rzesze wiernych widzów w Polsce, których urzekł sugestywnie oddany klimat Oksfordu lat 60., wspaniale obsadzone role oraz specyficzna atmosfera, jaką mogą zagwarantować tylko brytyjskie kryminały. Każda zagadka kryje za sobą wielopiętrową intrygę, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego widza. W serialu w młodego śledczego - wielbiciela krzyżówek, muzyki poważnej i piwa Ale - brawurowo wciela się Shaun Evans, a jego przyjaciela i przełożonego, Freda Thursdaya, gra Roger Allam.

Czwarty sezon kryminalnej serii rozgrywać się będzie dwa tygodnie po zdarzeniach z trzeciego sezonu. Fani serialu ujrzą, jak bohaterowie próbują powrócić do życia sprzed tragicznych wydarzeń.

ODCINKI

Endeavour 4
Endeavour 4 odc. 1
Endeavour 4 odc. 2
Endeavour 4 odc. 3
SERIALE

Okupowani 2

Okupowani 2

Najdroższy norweski serial powraca. Produkcja z gatunku political fiction według pomysłu Jo Nesbo. Oglądaj od 4 marca tylko w Ale kino+.


Las

Las

Mroczny i wciągający serial kryminalny.


Most nad Sundem 4

Most nad Sundem 4

Finałowy sezon skandynawskiego serialu kryminalnego. W każdą niedzielę o 20:10.


Endeavour 5

Endeavour 5

Piąty sezon serialu o przygodach młodego detektywa Morse'a w każdą środę, o 20:10.