Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Fargo 2 odc. 10

Fargo 2 odc. 10

Fargo 2 ep. 10: Loplop
serial kryminalny, USA, 2015, 70 min.
reżyseria: Michael Uppendahl, Randall Einhorn
obsada: Jean Smart, Jesse Plemons, Kieran Culkin, Kirsten Dunst, Nick Offerman, Patrick Wilson, Ted Danson
Premiera w Ale kino+: 31.01.2016 r.
343
Fargo 2 odc. 10

Ale kino+ po raz kolejny zaprasza widzów do mroźnej Minnesoty. Po sukcesie pierwszego sezonu serialu "Fargo", jego kolejna odsłona ma szanse przebić tę popularność. Tym razem w rolach głównych widzowie zobaczą m.in. nominowanych do Złotych Globów 2016 Kirsten Dunst i Patricka Wilsona. Serial walczy również o statuetkę w kategorii najlepszy miniserial lub film telewizyjny.

Ostatni odcinek sezonu. Zwykli ludzie zostali wciągnięci w wir wydarzeń, odpowiadając za najbardziej przerażające zbrodnie. Co stanie się z małżeństwem Peggy i Eda (Kirsten Dunst, Jesse Plemons)? Czy uda im się uratować przyszłość i spełnić marzenia o zwykłym, szczęśliwym życiu? Czy jest szans a na powrót ze ścieżki, którą obrali? Czy Lou Solverson doprowadzi śledztwo do końca i zazna odrobiny spokoju? Czy zło opuści w końcu mroźną Minnesotę? Pierwszy sezon "Fargo" z rewelacyjnymi rolami Martina Freemana i Billy'ego Boba Thorntona stał się absolutnym fenomenem. Fani pokochali czarny humor rodem z filmów braci Coen, a krytycy przyznali prestiżowe nagrody. Spośród ponad 70 wyróżnień i nominacji "Fargo" zdobyło Złoty Glob dla najlepszego miniserialu lub filmu telewizyjnego, statuetkę odebrał też Billy Bob Thornton. Pierwszy sezon otrzymał także trzy Nagrody Emmy, w tym za najlepszy miniserial. Po ogromnym światowym sukcesie serialu "Fargo" (polska premiera telewizyjna również miała miejsce w Ale kino+), fani z utęsknieniem czekali na kolejny sezon. Producenci zaproponowali rozgrywający się 27 lat wcześnie prequel. Za scenariusz ponownie odpowiada Noah Hawley. Podobnie jak w pierwszym, również w drugim sezonie serialu widzowie mogą liczyć na pełną czarnego humoru fabułę i pełnokrwiste, niejednoznaczne postaci wplątane w makabryczną aferę kryminalną. Rewelacyjne kreacje stworzyli nominowani do Złotych Globów 2016 Kirsten Dunst i Patrick Wilson. Partnerują im popularni aktorzy serialowi jak Jesse Plemons znany z "Breaking Bad" i "Olive Kittridge", Jeffrey Donovan z "Tożsamości szpiega", Ted Danson, gwiazda "Zdrówka" i Cristin Milioti, czyli pamiętna tajemnicza żona Teda Mosby'ego z "Jak poznałem waszą matkę".

ODCINKI

Fargo 2
Fargo 2 odc. 5
Fargo 2 odc. 6
Fargo 2 odc. 7
Fargo 2 odc. 8
Fargo 2 odc. 9
Fargo 2 odc. 1
Fargo 2 odc. 2
Fargo 2 odc. 3
Fargo 2 odc. 4
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...