Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Fortitude odc. 1

Fortitude odc. 1


serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2014, 60 min.
reżyseria: Sam Miller
obsada: Christopher Eccleston, Michael Gambon, Richard Dormer, Sienna Guillory, Sofie Gråbøl, Stanley Tucci
Premiera w Ale kino+: 8.03.2015 r.
5.00
343
5 głosy | 49 miejsce w rankingu
Fortitude odc. 1

Arktyka, miasteczko Fortitude. Dwoje dzieci dokonuje w lodzie niezwykłego odkrycia. Niedługo potem zostaje popełniona makabryczna zbrodnia.

Fortitude to małe, 700-osobowe fikcyjne miasteczko leżące na leżące na Spitsbergenie, poza kołem podbiegunowym. Cieszy się opinią jednego z najbezpieczniejszych miejsc na ziemi. Przyjeżdża tu młody brytyjski naukowiec, Vincent Rattrey (Luke Treadaway), aby prowadzić badania nad zjawiskiem kanibalizmu wśród niedźwiedzi polarnych. W międzyczasie dwoje dzieci dokonuje niezwykłego odkrycia. Kilka dni później Vincent znajduje ciało jednego z mieszkańców, który prawdopodobnie padł ofiarą niedźwiedzia. Prowadzący śledztwo szeryf Fortitude, Dan Anderssen (Richard Dormer), ogłasza alarm i zarządza polowanie na zwierzę. Sam jednak jest przekonany, że przyczyną śmierci nie był atak niedźwiedzia, ale brutalna zbrodnia dokonana przez człowieka. Ponieważ Vincent jest przyjezdnym i to on znalazł ciało, automatycznie staje się głównym podejrzanym.

Dystrybucja: Sky Vision A Tiger Aspect Production / Fifty Fathoms Production

SkyVision

ODCINKI

Fortitude
Fortitude odc. 8
Fortitude odc. 2
Fortitude odc. 3
Fortitude odc. 4
Fortitude odc. 5
Fortitude odc. 6
Fortitude odc. 7
Fortitude odc. 9
Fortitude odc. 10
Fortitude odc. 11
Fortitude odc. 12
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...