Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Fortitude odc. 4

Fortitude odc. 4


serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2014, 48 min.
reżyseria: Sam Miller
obsada: Christopher Eccleston, Michael Gambon, Richard Dormer, Sienna Guillory, Sofie Gråbøl, Stanley Tucci
Premiera w Ale kino+: 15.03.2015 r.
343
Fortitude odc. 4

Szeryf policji Dan Anderssen i członek ekipy ratunkowej Frank Sutter płyną wzdłuż wybrzeża w poszukiwaniu Ronniego Morgana, podejrzanego o zabójstwo profesora. Podczas podróży Dan zdaje sobie sprawę, że jego zazdrość o romans Eleny i Franka może doprowadzić do katastrofy.

Śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa profesora Stoddarta trwa. Detektyw Eugene Morton (Stanley Tucci) przeszukuje jego dom i znajduje wydruk skanu gruntów, wykonany przez radar naziemny. Tymczasem Dan (Richard Dormer) widzi w hotelu, jak Frank i Elena czule się żegnają. Jest pewny, że mają romans, mimo, że Frank jest żonaty. W dodatku synek Franka - jedno z dwójki dzieci, które znalazły szczątki mamuta - wciąż w stanie ciężkim przebywa w ośrodku badawczym. Policja odkrywa, że Ronnie Morgan ukradł łódkę, którą uciekł, zabierając ze sobą córeczkę Carrie. Dan i Frank płyną w poszukiwaniu zbiega, a Dan zdaje sobie sprawę, że jego zazdrość o Elenę staje się chorobliwa. Tymczasem w Fortitude jeden z policjantów przypadkowo znajduje t-shirt Franka poplamiony krwią. Ubranie zostaje wysłane do badania, a Frank staje się nowym podejrzanym w sprawie. Gdy po powrocie z wyprawy Dan dowiaduje się o koszulce, doprowadza do konfrontacji z Frankiem.

Dystrybucja: Sky Vision A Tiger Aspect Production / Fifty Fathoms Production

SkyVision

ODCINKI

Fortitude
Fortitude odc. 8
Fortitude odc. 1
Fortitude odc. 2
Fortitude odc. 3
Fortitude odc. 5
Fortitude odc. 6
Fortitude odc. 7
Fortitude odc. 9
Fortitude odc. 10
Fortitude odc. 11
Fortitude odc. 12
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...