Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Fortitude odc. 8

Fortitude odc. 8


serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2014, 48 min.
reżyseria: Sam Miller
obsada: Christopher Eccleston, Michael Gambon, Richard Dormer, Sienna Guillory, Sofie Gråbøl, Stanley Tucci
Premiera w Ale kino+: 29.03.2015 r.
4.50
343
9 głosy | 23 miejsce w rankingu
Fortitude odc. 8
1
2

W Fortitude dochodzi do kolejnego ataku, a mieszkańcy są zdecydowani wziąć sprawy w swoje ręce, przekonani, że w okolicy grasuje seryjny morderca.

Burmistrz Fortitude, Hildur Odegard (Sofie Gråbøl), przebywa na lądzie walcząc o dotację na lodowy hotel. Niespodziewanie otrzymuje telefon, że na wyspie doszło do ponownego ataku. Tym razem ofiarą jest doktor Allardyce, w dodatku jej córka Shirley zaginęła. Odegard próbuje zorganizować dla Fortitude pomoc, głównie dodatkowych policjantów, jednak bez rezultatu. Detektywi Eugene Morton (Stanley Tucci) i Dan (Richard Dormer), przesłuchują Markusa, który znalazł ciało. Jednak trudno powiązać go z morderstwem. Tymczasem dwie policjantki znajdują Shirley, a do Fortitude powraca Carrie.

Dystrybucja: Sky Vision A Tiger Aspect Production / Fifty Fathoms Production

SkyVision

ODCINKI

Fortitude
Fortitude odc. 1
Fortitude odc. 2
Fortitude odc. 3
Fortitude odc. 4
Fortitude odc. 5
Fortitude odc. 6
Fortitude odc. 7
Fortitude odc. 9
Fortitude odc. 10
Fortitude odc. 11
Fortitude odc. 12
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...