Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Foxtrot

Foxtrot


Dramat, Szwajcaria, Niemcy, Francja, 2017, 140 min.
reżyseria: Samuel Maoz
obsada: Lior Ashkenazi, Sarah Adler, Yonaton Shiray
Premiera w Ale kino+: 9.04.2020 r.
5.00
343
5 głosy | 54 miejsce w rankingu
Foxtrot
© Giora Bejach

Tragiczne wieści: syn państwa Feldmanów zginął podczas pełnienia służby wojskowej. Dramat wyróżniony Srebrnym Lwem w Wenecji.

Izrael. W mieszkaniu Feldmanów pojawiają się przedstawiciele armii, by przekazać tragiczną informację: ich syn Jonathan zginął na służbie. Rodzice są zrozpaczeni i zszokowani. Jak Jonathan mógł zginąć, skoro stacjonował w bezpiecznym miejscu? I dlaczego nie mogą zobaczyć jego ciała? Poruszający, choć niepozbawiony komicznych akcentów dramat, który uhonorowano Srebrnym Lwem na festiwalu w Wenecji.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...