Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Główny podejrzany: Skazani na siebie

Główny podejrzany: Skazani na siebie

Prime Suspect: Stuck in the Middle With You
serial kryminalny, USA, 2012, 41 min.
reżyseria: Bart Freundlich Bauma
obsada: Aidan Quinn, Brian F. O'Byrne, Brían F. O'Byrne, Brían F. O'Byrne, Kirk Acevedo, Maria Bello
Premiera w Ale kino+: 10.03.2013 r.
5.00
343
5 głosy | 78 miejsce w rankingu
Główny podejrzany: Skazani na siebie

Motywem przewodnim finałowego odcinka "Głównego podejrzanego" jest trzymająca w napięciu rozgrywka między nowojorską policją a pozbawionym skrupułów przestępcą. W tej roli wystąpił Andre Royo, znany fanom "Prawa ulicy" jako "Bubbles".

Ktoś ostrzelał sklep Hamida Nasiriego. Nie mija wiele czasu, gdy detektywi Timoney (Maria Bello), Blando (Tim Griffin) i Velerio (Damon Gupton) dowiadują się, że Nasri oprócz sprzedaży artykułów spożywczych zajmuje się również przyjmowaniem nielegalnych zakładów. W tym samym czasie detektyw Duffy (Brían F. O'Byrne) zeznaje w sądzie przeciw niebezpiecznemu przestępcy, Santanie Cordero (Andre Royo). Na rozprawie nie pojawia się inny ze świadków, 70-letni pan Ramirez. Wkrótce wychodzi na jaw, że został zastrzelony; sprawa wygląda na egzekucję. Duffy naciska, by pozostali świadkowe, Diane Carey i Lola Davila, otrzymali ochronę. By zdobyć dowody przeciw Cordero, detektywi przekonują do współpracy osadzonego za zabójstwo Teddy'ego Melendeza (Ness Bautista).

Akcja ostatniego odcinka serialu "Główny podejrzany" to wciągająca i niebezpieczna rozgrywka między detektywami nowojorskiego wydziału zabójstw, a pozbawionym skrupułów przestępcą. W roli podsądnego, którego Reg Duffy chętnie wsadziłby za kraty na wiele lat, wystąpił Andre Royo znany fanom dobrych seriali z występu w "Prawie ulicy". W serialu stworzył pełnokrwistą postać Reginalda 'Bubblesa' Cousinsa, policyjnego informatora i byłego narkomana. Aktor pojawił się także między innymi w kilku odcinkach "Fringe: Na granicy światów" i w horrorze "Kolekcjoner", który niedawno wszedł na polskie ekrany.

Partnerem Royo w odcinku "Skazani na siebie" jest Teddy Melendez czyli prywatnie Ness Bautista, aktor, a także autor motywu muzycznego do serialu "Świat gliniarzy", nagrodzonego dwoma Złotymi Globami: za brawurową rolę Michaela Chiklisa oraz dla najlepszego serialu dramatycznego.


CZYTAJ BLOG FILMOWY BARTOSZA ŻURAWIECKIEGO

ODCINKI

Główny podejrzany
Główny podejrzany: Pilot
Główny podejrzany: Mięsożerna owca
Główny podejrzany: Fajny facet, ale martwy
Główny podejrzany: Zołza
Główny podejrzany: W rozsypce
Główny podejrzany: Żałuję kilku rzeczy
Główny podejrzany: Wstyd
Główny podejrzany: Środowe dziecko
Główny podejrzany: Boska mozaika
Główny podejrzany: Pod wodą
Główny podejrzany: Wielki mur milczenia
Główny podejrzany: Słońce zgasło
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...