Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Główny podejrzany: Słońce zgasło

Główny podejrzany: Słońce zgasło

Prime Suspect: Ain't No Sunshine
serial kryminalny, USA, 2012, 41 min.
reżyseria: Roxann Dawson
obsada: Aidan Quinn, Brian F. O'Byrne, Brían F. O'Byrne, Brían F. O'Byrne, Kirk Acevedo, Maria Bello
Premiera w Ale kino+: 3.03.2013 r.
5.00
343
5 głosy | 77 miejsce w rankingu
Główny podejrzany: Słońce zgasło

Jedno miasto, dwie zbrodnie i dwie grupy śledcze nowojorskiego wydziału zabójstw w emocjonującym, przedostatnim odcinku serialu "Główny podejrzany". W roli głównej świetna jak zawsze Maria Bello.

Detektywi wydziału zabójstw nie narzekają na brak zajęć. Reg Duffy (Brían F. O'Byrne) i Luisito Calderon (Kirk Acevedo) pracują nad wstrząsającą zbrodnią, która wydarzyła się w jednej z nowojorskich kamienic. Policjanci znajdują w zsypie Ciało uduszonej, piętnastoletniej Christiny Lopez. Wiadomość o jej śmierci jest szokiem dla babci nastolatki (Elizabeth Peňa). Głównymi podejrzanymi stają się związani ze światem przestępczym młodociani sąsiedzi, z którymi spotykała się dziewczyna. Tymczasem detektywi Augie Blando (Tim Griffin) i Jane Timoney (Maria Bello) przeszukują pewien luksusowy apartament, w którym na podłodze w łazience leżą zwłoki kobiety w średnim wieku. Gdy policjanci przybyli na miejsce, mąż zmarłej (Darren Pettie), przekonany, że żona doznała ataku serca, udzielał jej pierwszej pomocy. Pytanie tylko, skąd otwór wlotowy po kuli pod pachą kobiety?

W odcinku "Słońce zgasło" w rolę babki ofiary, Glorii Lopez, wcieliła się Elizabeth Peňa. Ta Amerykanka o kubańskich korzeniach pochodzi z utalentowanej artystycznie rodziny; jej rodzice byli założycielami latynoskiego teatru typu off-Broadway i do najmłodszych lat zachęcali córkę do aktywności na tym właśnie polu. Sama Peňa nie do końca była pewna, czy aktorstwo jest jej przeznaczeniem. Przełomem w karierze okazał się występ - u boku Nicka Nolte - we "Włóczędze z Los Angeles". Popularność zyskała dzięki roli w filmie "La Bamba", biografii tragicznie zmarłego Ritchiego Valensa, amerykańsko-meksykańskiej gwiazdy rocka, autora tytułowego hitu "La Bamba". Wystąpiła także w "Drabinie Jakubowej" Adriana Lyne'a oraz, wraz z Edwardem Nortonem, w "Dolinie iluzji".


CZYTAJ BLOG FILMOWY BARTOSZA ŻURAWIECKIEGO

ODCINKI

Główny podejrzany
Główny podejrzany: Pilot
Główny podejrzany: Mięsożerna owca
Główny podejrzany: Fajny facet, ale martwy
Główny podejrzany: Zołza
Główny podejrzany: W rozsypce
Główny podejrzany: Żałuję kilku rzeczy
Główny podejrzany: Wstyd
Główny podejrzany: Środowe dziecko
Główny podejrzany: Boska mozaika
Główny podejrzany: Pod wodą
Główny podejrzany: Wielki mur milczenia
Główny podejrzany: Skazani na siebie
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...