Ale kino+
alekino+
Film. Gniew

Gniew

Romans
Dramat, Wielka Brytania, 2017
reżyseria: Ludwig Shammasian, Paul Shammasian
obsada: Anne Reid, Janet Montgomery, Orlando Bloom
Premiera w Ale kino+: 26.11.2019 r.
343
Gniew
© Copyright © 2019 Best Film CO. Wszelkie prawa zastrzeżone

"Gniew" to historia mężczyzny o imieniu Malky, który stara się pogodzić z traumatycznymi wydarzeniami z dzieciństwa, spowodowanymi przez miejscowego księdza.

Malky jest pracowitym robotnikiem przy rozbiórce starego kościoła, a jednocześnie dorosłą ofiarą wykorzystywania seksualnego w dzieciństwie przez miejscowego księdza. Przez całe życie nie mógł poradzić sobie z horrorem, którego doznał wiele lat temu. Gdy do miasteczka powraca długo niewidziany ksiądz, Malky'emu powracają wszystkie wspomnienia i uderzają w jego psychikę ze zdwojoną siłą. Mężczyzna zaczyna odtrącać najbliższych, zachowuje się destrukcyjnie, rani siebie, matkę i swoją dziewczynę Emmę (Janet Montgomery) a jego gniew narasta. Samotnie spróbuje zmierzyć się z przeszłością.
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...